reklama

Cristiano Ronaldo z nagrodą dla najlepszego strzelca EURO 2020

Cristiano Ronaldo z nagrodą dla najlepszego strzelca EURO 2020
reklama

Gavin Bazunu wyjął strzał Cristiano Ronaldo z rzutu karnego!

Cristiano Ronaldo stanął przed świetną szansą na wyprowadzenie Portugalii na prowadzenie, jednak jego silny strzał efektownie wyjął 19-letni Gavin Bazunu!

Maehle szybko podwyższa prowadzenie Danii

Bardzo ładna akcja bramkowa i Joakim Mæhle strzela na 2-0!

Daniel Wass daje Danii prowadzenie!

Ładna główka zawodnika Valencii i Dania prowadzi ze Szkocją 1-0!
reklama

Rajd przez pół boiska i przepiękny gol Cengiza Undera!

Cengiz Under pognał z futbolówką na bramkę Czarnogóry, wypracował sobie pozycję do strzału i pięknym uderzeniem w samo okno wyprowadził Turcję na prowadzenie!

Szczere słowa Hazarda o swojej dyspozycji

Szczere słowa Hazarda o swojej dyspozycji
Ludzie myślą, że zawsze jestem kontuzjowany… I taka jest prawda. Jednak jeśli przejrzysz moją karierę, nie ma zawodnika, który w przeciągu 10 lat rozegrał tyle meczów co ja. Robię teraz, co muszę robić. Codziennie pracuję z fizjoterapeutą. Od początku sezonu wykonaliśmy wielką pracę z trenerem od przygotowania fizycznego. Na razie idzie dobrze i czuję się lepiej, ale ciągle nie jestem gotowy na 100%. Mam nadzieję, że będziemy iść dalej w ten sposób. Chcesz grać i starasz się, ale ciągle czujesz ten ból. To są te najgorsze chwile. Czasami trudno to nawet zrozumieć, bo robisz wszystko, co musisz robić i nawet to nie pomaga. Podpisałem kontrakt z Realem Madryt na 5 sezonów. Dwa pierwsze nie były dobre, kontuzje nie pomagały, ale ciągle mam 3 lata, by pokazać, ile jestem wart. Mam nadzieję, że się uda. Mam nadzieję, że jutro wstanę i poczuję się wspaniale na boisku w czasie treningu. Jeśli będę czuć ból, przeniosę to na mecze i dalej będę go czuć. Ciągle czekam na ten moment, w którym będę mógł znowu pokazać, ile jestem.
Eden Hazard za:realmadryt.pl

Efektowny wolej Jaremczuka w meczu z Kazachstanem

Ukraina zremisowała z Kazachstanem w meczu eliminacji do mistrzostw Świata 2-2, a ozdobą spotkania było TO trafienie Romana Jaremczuka!
reklama