Cristiano Ronaldo daje Portugalii zwycięstwo w 96. minucie meczu!

Co za końcówka spotkania w wykonaniu Portugalczyka! Najpierw gol w 89. minucie na 1-1, a w 96. minucie zawodnik Manchesteru United daje gospodarzom wygraną!

Cristiano Ronaldo strzela na remis w 89. minucie meczu z Irlandią!

Co prawda Cristiano Ronaldo wcześniej zmarnował rzut karny, ale w samej końcówce meczu doprowadził do remisu! 1-1!

OFICJALNIE: Lirim Kastrati piłkarzem Legii!

Lirim Kastrati został nowym zawodnikiem Legii Warszawa. 22-letni ofensywny pomocnik trafił do stołecznej ekipy z Dinama Zagrzeb, którego był ważnym elementem od 2020 roku. Piłkarz jest także reprezentantem Kosowa i mimo młodego wieku ma już na koncie 14 występów w drużynie narodowej. Piłkarz podpisał z Legią 4-letni kontrakt, na mocy którego pozostanie w klubie do końca czerwca 2025 roku. Zdaniem mediów ''Wojskowi'' zapłacili za reprezentanta Kosowa 1,3 miliona euro, co oznacza, że stał się on drugim najdroższym piłkarzem w historii klubu. Droższy był tylko transfer Bartosza Slisza. Wówczas Legia zapłaciła Zagłębiu Lubin 1,8 miliona euro.
za:legia.com

John Egan daje Irlandii prowadzenie!

Irlandia prowadzi na wyjeździe z Portugalią po golu Johna Egana! 0-1!

Jules Kounde wylatuje z boiska za brutalny faul na Kolasinacu!

Jules Kounde bezpardonowo wjechał w nogi Saeda Kolasinaca i arbiter po konsultacji z VAR-em postanowił wyrzucić go z boiska! Francja przez drugą połowę gra w ''10''!

Klaassen doprowadza do remisu po ładnej akcji zespołowej

Holendrzy w końcu przebili się przez zasieki obronne Norwegów i Davy Klaassen strzela na 1-1!