Zidane pojawił się na meczu Realu

Zinedine Zidane pojawił się w loży VIP na meczu Real Madryt - Celta Vigo. Byłemu trenerowi ''Królewskich'' towarzyszyła jego żona Veronique. Według ''AS-a'' to pokazuje, że relacje ''Zizou'' z Perezem i całym Realem nadal są bardzo serdeczne. Miejsca w loży zajęli też piłkarze, którzy nie znaleźli się w kadrze na mecz z Celtą (Alaba, Kroos i Ceballos) oprócz Bale'a i Jovicia.
za:as.com

Długa przerwa czeka Braithwaite'a

Barcelona potwierdziła doniesienia o tym, że Martin Braithwaite będzie musiał przejść operację. Nie wiadomo, ile miałaby potrwać przerwa w grze, ale mówi się nawet o tym, że zawodnik wróci do gry dopiero w 2022 roku.
za: Samuel Marsden na Twitterze

Busquets przed jutrzejszym starciem z Bayernem

Mają nowego trenera i będą próbowali grać jego stylem. Trzymają tę samą drużynę, może poza piłkarzami jak Thiago. Na pewno będą próbowali wygrać. To, co się wydarzyło było ciężkie do zaakceptowanie, ale taki jest futbol. Jutrzejszy mecz będzie inny.
Sergio Busquets za:iMiaSanMia

Efekt Cristiano Ronaldo

Mecz Manchesteru United z Newcastle przyciągnął przed ekrany telewizorów 8,6 miliona widzów. Tym samym było to najlepiej oglądane spotkanie w historii Premier League.
za: Devils of United na Twitterze

Jakszibojew wbił szpilę Michniewiczowi?

Nieudany debiut Saula w Chelsea

Saul Niguez zaliczył koszmarny debiut w barwach Chelsea. Hiszpański pomocnik przegrał osiem z dziewięciu pojedynków, zaledwie raz odebrał piłkę, a trzy razy został jej pozbawiony. To wszystko w zaledwie 45 minut.
za:thesun.co.uk

W Bayernie już nikt nie mówi o 2:8 z Barceloną

Nie, tutaj już nie mówi się o 2:8, to część przeszłości. Nie byłem wówczas w zespole, ale teraz musimy myśleć o teraźniejszości i o tym, co nadchodzi, a nie o przeszłości. My już o tym nie rozmawiamy, patrzymy na teraźniejszość i przyszłość, każdy mecz jest inny, a ponadto teraz odbędzie się na Camp Nou.
Marc Roca za:fcbarca.com