reklama

BRUTALNY faul Wan-Bissaki na czerwoną kartkę!

Aaron Wan-Bissaka brutalnie wjeżdża w kostkę Christophera Martinsa Pereiry i arbiter nie ma wątpliwości - czerwona kartka! Na szczęście zawodnik Young Boys po interwencji lekarzy mógł kontynuować grę.
reklama

Luka Sucić marnuje rzut karny dla Salzburga!

Red Bull Salzburg otrzymał już trzeci rzut karny w meczu z Sevillą, ale Sucić tym razem nie był w stanie pokonać Bono i jest tylko 0-1!

Ronaldo znokautował strzałem stewarda podczas rozgrzewki

Ronaldo znokautował strzałem stewarda podczas rozgrzewki
Podczas rozgrzewki przed meczem Youg Boys z Manchesterem United doszło do potencjalnie groźnego incydentu z udziałem Cristiano Ronaldo. Portugalczyk ćwiczył strzały i piłka po jednym z nich daleko minęła bramkę, lądując prosto na... głowie stewarda stojącego przy bocznej linii boiska. Piłka z takim impetem uderzyła mężczyznę, że ten osunął się na ziemię i przez pewien czas się z niej nie podnosił. Od razu podbiegło do niego kilka osób, żeby sprawdzić, czy nie potrzebuje interwencji lekarzy, w tym sprawca całego zamieszania, Cristiano Ronaldo. Mężczyzna nie wymagał jednak pomocy i oprócz lekkiego oszołomienia, nic mu się nie stało. Cristiano Ronaldo upewnił się, że steward czuje się dobrze, przeprosił go i wrócił do rozgrzewki z zespołem.
za:goal.com

Luka Sucić daje Salzburgowi prowadzenie

Wcześniej rzutu karnego nie wykorzystał Karim Adeyemi, jednak kilka minut później arbiter odgwizdał kolejną ''jedenastkę'' dla Red Bulla i tym razem tę na bramkę zamienił Luka Sucić. 0-1 dla Austriaków!
reklama

12 lat przerwy od ostatniego gola CR7 dla United w Lidze Mistrzów

12 lat przerwy od ostatniego gola CR7 dla United w Lidze Mistrzów

Ronaldo strzela na 0-1 po GENIALNYM zagraniu Fernandesa!

Bruno Fernandes zagrywa kapitalną piłkę ''zewniakiem'' i Cristiano Ronaldo tylko dokłada nogę, by wyprowadzić Manchester United na prowadzenie!

Powód wysokiej formy Karima Benzemy

Powód wysokiej formy Karima Benzemy
Sekret mojej formy? Nie ma żadnego sekretu, to się nazywa codzienna praca. Z roku na rok czuję się lepiej, bo dbam o siebie fizycznie i psychicznie. Od początku sezonu aż do jego końca bardzo o siebie dbam. Dobrze się czuję na boisku, dużo pracuję i ma to przełożenie na moją grę.
Karim Benzema za:as.com
reklama