reklama

''Lewy'' nie porównuje się do Messiego i Ronaldo

''Lewy'' nie porównuje się do Messiego i Ronaldo
Zawsze konkuruję wyłącznie z samym sobą. Nie patrzę na liczby i bramki Leo czy Cristiano. To wybitni piłkarze, wciąż robią wielkie rzeczy i mam wobec nich ogromny szacunek. Ja jednak również zamierzam kontynuować to, co cały czas robię, niezależnie od tego, jak trudne to będzie. Chcę dalej podążać ścieżką sukcesu.
Robert Lewandowski za:La Gazzetta dello Sport
reklama

NAJLEPSZE zagrania w karierze Ronaldo Fenomeno!

Siła, brazylijska technika, imponujący balans, przyspieszenie i zabójcza skuteczność - tak w kilku słowach można podsumować Ronaldo Fenomeno. Jego kariera co prawda została brutalnie poprzecinana poważnymi kontuzjami, jednak gdy był w formie, nikt nie był w stanie go zatrzymać. Dziś Brazylijczyk kończy 45 lat, więc to najlepszy moment, by przypomnieć sobie jego kosmiczne umiejętności!
źródło:youtube.com

Oświadczenie Ronalda Koemana o sytuacji Barcelony

Oświadczenie Ronalda Koemana o sytuacji Barcelony
Klub jest wraz ze mną w sytuacji przebudowy. Sytuacja finansowa jest związana z tą sportową. My jako drużyna musimy odbudować zespół bez dokonywania wielkich inwestycji, a to wymaga czasu. Talenty mogą być światowymi gwiazdami za kilka lat. Młodzi będą mieli swoje szanse, jak mieli je Xavi czy Iniesta, ale wymagana jest cierpliwość. Ponadto pozostanie na szczycie LaLigi byłoby sukcesem. W Lidze Mistrzów nie można oczekiwać cudów. Porażka z Bayernem musi być odbierana z tej perspektywy. Drużyna musi być wspierana, słowami i czynami. Wiem, że prasa dostrzega ten proces, to nie pierwszy raz w historii, kiedy to się dzieje. Liczymy na wasze wsparcie w tych decydujących czasach. Jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni ze wsparcia kibiców, jak to miało miejsce w meczu z Granadą. Visca el Barca.
Ronald Koeman za:fcbarca.com

Oświadczenie Maignana po rasistowskim zachowaniu kiboli Juventusu

Oświadczenie Maignana po rasistowskim zachowaniu kiboli Juventusu
W niedzielny wieczór na Allianz Stadium niektórzy kibice Juventusu rzucali rasistowskimi wyzwiskami i przyśpiewkami w moim kierunku. Co mam teraz powiedzieć? Chcecie, żebym powiedział, że rasizm jest zły, a tamci ludzie są głupi? Nie chodzi o to. Nie jestem pierwszym i nie będę ostatnim piłkarzem, który tego doświadczy. Tak długo, jak będziemy postrzegać takie wydarzenia jako ''odosobnione przypadki'', historia będzie znów się powtarzać. Jakie podejmujemy działania, by walczyć z rasizmem na trybunach? Czy naprawdę uważamy, że te działania są skuteczne? Jestem członkiem klubu, który stara się być liderem w zwalczaniu jakichkolwiek form dyskryminacji. Ale musimy być wszyscy jeszcze bardziej zjednoczeni w walce z tym społecznym problemem, który jest dużo ważniejszy od futbolu. Czy ludzie podejmujący decyzje wiedzą, jak to jest usłyszeć obelgi, w których zrównują cię ze zwierzęciem? Czy oni wiedzą, jaki to ma wpływ na nasze rodziny, na naszych bliskich, którzy po prostu nie rozumieją, jak takie rzeczy mogą się jeszcze dziać w 2021 roku? Nie jestem ''ofiarą'' rasizmu. Jestem Mike i stoję tu czarny i dumny. Tak długo, jak będziemy w stanie podnieść głos i zrobić różnicę, będziemy to robić.
Mike Maignan za:twitter.com/mmseize
reklama

James Rodriguez zostanie piłkarzem Al Rayyan

James Rodriguez zostanie piłkarzem Al Rayyan
James Rodriguez zostanie piłkarzem Al Rayyan. Everton doszedł do pełnego porozumienia z katarskim klubem w kwestii sprzedaży Kolumbijczyka i wypuścił już wideo zapowiadające jego transfer. 30-letni pomocnik przeszedł już testy medyczne, uzgodnił warunki indywidualnego kontraktu i w najbliższych godzinach zostanie oficjalnie zaprezentowany jako nowy piłkarz Al Rayyan.
za:twitter.com/FabrizioRomano

Runjaić skomentował kompromitującą porażkę z KKS-em Kalisz

Runjaić skomentował kompromitującą porażkę z KKS-em Kalisz
Przyjmuję pełną odpowiedzialność za ten mecz. Za ustawienie, za to jak graliśmy, jak prezentowaliśmy się na boisku. Za nasz sposób gry po objęciu prowadzenia. To, że liczyliśmy na dużo więcej, że chcieliśmy wygrać i awansować, że drużyna w szatni jest teraz zła i rozczarowana, to myślę, że nie muszę tego nikomu mówić. Przykro mi, że tak się stało. Współczuję naszym kibicom, współczuję zawodnikom. Natomiast nie zasłużyliśmy na awans do kolejnej rundy po tym, jak zaprezentowaliśmy się dziś na boisku, po tym jaki mieliśmy styl. Puchary rządzą się swoimi prawami. Nie jesteśmy pierwszym zespołem w historii, który odpadł z drużyną z niższej ligi. Natomiast nie powinno nam się to przydarzyć. Nawet po drugim straconym golu powinniśmy strzelić choćby wyrównującą bramkę i doprowadzić do dogrywki. Nie zrobiliśmy tego. Czuję się odpowiedzialny za ten mecz, za ten wynik. To materiał do przemyśleń.
Kosta Runjaić za:pogonszczecin.pl

Rocznica fatalnego debiutu Jonathana Woodgate'a

Rocznica fatalnego debiutu Jonathana Woodgate'a
reklama