reklama

Dziwna klauzula w kontrakcie Jamesa Rodrigueza z Al Rayyan

Dziwna klauzula w kontrakcie Jamesa Rodrigueza z Al Rayyan
James Rodriguez zdecydował się na zaskakujący krok w swojej karierze i zamienił Everton na katarski Al Rayyan. 30-letni Kolumbijczyk zarobi w Katarze wielkie pieniądze i według wielu komentatorów zakończy tym samym swoją przygodę z poważną piłką. Były piłkarz m. in. Realu Madryt czy Monaco zostawił sobie jednak furtkę i zażądał wpisania w umowę klauzuli pozwalającej mu odejść z klubu przed wygaśnięciem kontraktu, jeśli zgłosi się po niego PSG. James Rodriguez liczy, że uda mu się odbudować formę w katarskiej lidze i zapracuje tym samym na transfer do zaprzyjaźnionego klubu z Paryża.
za:as.com
reklama

Neymar wstawił się za Lucasem Paquetą

Neymar wstawił się za Lucasem Paquetą
To bardzo smutne obrazki, żółta kartka ze względu na drybling... Sztuczki techniczne to część gry w piłkę, niezależnie od tego, w którym miejscu boiska czy w której minucie są wykonywane. To samo przydarzyło mi się w poprzednim sezonie, a teraz Paquecie. Szczerze, nie rozumiem tego. To koniec joga bonito. Cieszcie się nią, póki możecie.
Neymar za:instagram.com/neymarjr

Paqueta dostał żółtą kartkę za... nieudanego ''rainbow flicka''

Lucas Paqueta w końcówce wygranego 3-1 meczu z Troyes chciał ośmieszyć rywala efektownym ''rainbow flickiem'', ale ta sztuczka nie do końca mu wyszła. Co jednak wywołało sporą dyskusję we Francji - Brazylijczyk został za swoje zagranie ukarany żółtym kartonikiem... Słusznie?

Duży problem w futbolu według ''Lewego''

Duży problem w futbolu według ''Lewego''
Dziś młodzi piłkarze kosztują dużo pieniędzy głównie przez swój potencjał, choć nie odnieśli jeszcze żadnego sukcesu. Ale to nie oni są winni - to problem futbolu i sposobu, w jaki się rozwija. Kiedy Cristiano Ronaldo kosztował miliony, był już świetnym piłkarzem i udowodnił swoją wartość.
Robert Lewandowski za:kicker.de
reklama

Luis Suarez dołączył do elitarnego grona

Luis Suarez dołączył do elitarnego grona

Benzema skuteczny jak cała FC Barcelona

Benzema skuteczny jak cała FC Barcelona

Paulo Sousa nawet nie zadzwonił do Szymańskiego

Paulo Sousa nawet nie zadzwonił do Szymańskiego
Z pewnością brak powołania Sebastiana, zbierającego bardzo dobre recenzje w Rosji, jest dla niego rozczarowujący. Być może zabrzmi to patetycznie, lecz prawdą jest, że każdy ambitny piłkarz marzy o kadrze, chce się w niej znaleźć, bo reprezentacja jest szczytem i celem, do którego dąży każdy, nawet mały chłopak zaczynający kopać piłkę. Okazało się, że uraz absolutnie nie jest groźny i gdyby selekcjoner był poważnie zainteresowany powołaniem go, zadzwoniłby do Sebastiana i zapytał, co mu dolega i jakie są rokowania. Jednak takiego telefonu nie było, dlatego sprawa jest jasna – nie było tematu powołania.
Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego za:Przegląd Sportowy
reklama