reklama

Skład ŁKS-u na mecz z Cracovią

Skład ŁKS-u na mecz z  Cracovią
reklama

Bayern przedłuża kontrakty z Fruchtlem i Tillmanem

Bayern przedłuża kontrakty z Fruchtlem i Tillmanem

Kosmiczne przyjęcie piłki Benzemy plecami z różnych ujęć

Karim Benzema w meczu z Mallorcą potwierdził wysoką formę, strzelając dwa gole i rządząc w ofensywie ''Królewskich''. Kapitan Realu przy golu na 5-1 dał prawdziwy popis swojej techniki, przyjmując wysoką piłkę... plecami! Zobaczcie to zagranie Francuza z różnych perspektyw!

Dziwna klauzula w kontrakcie Jamesa Rodrigueza z Al Rayyan

Dziwna klauzula w kontrakcie Jamesa Rodrigueza z Al Rayyan
James Rodriguez zdecydował się na zaskakujący krok w swojej karierze i zamienił Everton na katarski Al Rayyan. 30-letni Kolumbijczyk zarobi w Katarze wielkie pieniądze i według wielu komentatorów zakończy tym samym swoją przygodę z poważną piłką. Były piłkarz m. in. Realu Madryt czy Monaco zostawił sobie jednak furtkę i zażądał wpisania w umowę klauzuli pozwalającej mu odejść z klubu przed wygaśnięciem kontraktu, jeśli zgłosi się po niego PSG. James Rodriguez liczy, że uda mu się odbudować formę w katarskiej lidze i zapracuje tym samym na transfer do zaprzyjaźnionego klubu z Paryża.
za:as.com
reklama

Neymar wstawił się za Lucasem Paquetą

Neymar wstawił się za Lucasem Paquetą
To bardzo smutne obrazki, żółta kartka ze względu na drybling... Sztuczki techniczne to część gry w piłkę, niezależnie od tego, w którym miejscu boiska czy w której minucie są wykonywane. To samo przydarzyło mi się w poprzednim sezonie, a teraz Paquecie. Szczerze, nie rozumiem tego. To koniec joga bonito. Cieszcie się nią, póki możecie.
Neymar za:instagram.com/neymarjr

Paqueta dostał żółtą kartkę za... nieudanego ''rainbow flicka''

Lucas Paqueta w końcówce wygranego 3-1 meczu z Troyes chciał ośmieszyć rywala efektownym ''rainbow flickiem'', ale ta sztuczka nie do końca mu wyszła. Co jednak wywołało sporą dyskusję we Francji - Brazylijczyk został za swoje zagranie ukarany żółtym kartonikiem... Słusznie?

Duży problem w futbolu według ''Lewego''

Duży problem w futbolu według ''Lewego''
Dziś młodzi piłkarze kosztują dużo pieniędzy głównie przez swój potencjał, choć nie odnieśli jeszcze żadnego sukcesu. Ale to nie oni są winni - to problem futbolu i sposobu, w jaki się rozwija. Kiedy Cristiano Ronaldo kosztował miliony, był już świetnym piłkarzem i udowodnił swoją wartość.
Robert Lewandowski za:kicker.de
reklama