reklama

Konflikty POLSKICH PIŁKARZY z kolegami z drużyny | FANGOL.PL

W dzisiejszym filmie poznacie historie stojące za konfliktami polskich piłkarzy z kolegami z drużyny. Będzie o ostatnim spięciu Wojciecha Szczęsnego z Adrienem Rabiot po meczu z Milanem. Będzie też o Robercie Lewandowskim, który w swojej karierze miał kilka takich mniejszych lub większych klubowych ''konfliktów''. Przypomnę Wam też jeszcze jednego wybitnego reprezentanta Polski. :)
źródło:youtube.com
reklama

Skład Cracovii na mecz z ŁKS-em

Skład Cracovii na mecz z ŁKS-em

Skład ŁKS-u na mecz z Cracovią

Skład ŁKS-u na mecz z  Cracovią

Bayern przedłuża kontrakty z Fruchtlem i Tillmanem

Bayern przedłuża kontrakty z Fruchtlem i Tillmanem
reklama

Kosmiczne przyjęcie piłki Benzemy plecami z różnych ujęć

Karim Benzema w meczu z Mallorcą potwierdził wysoką formę, strzelając dwa gole i rządząc w ofensywie ''Królewskich''. Kapitan Realu przy golu na 5-1 dał prawdziwy popis swojej techniki, przyjmując wysoką piłkę... plecami! Zobaczcie to zagranie Francuza z różnych perspektyw!

Dziwna klauzula w kontrakcie Jamesa Rodrigueza z Al Rayyan

Dziwna klauzula w kontrakcie Jamesa Rodrigueza z Al Rayyan
James Rodriguez zdecydował się na zaskakujący krok w swojej karierze i zamienił Everton na katarski Al Rayyan. 30-letni Kolumbijczyk zarobi w Katarze wielkie pieniądze i według wielu komentatorów zakończy tym samym swoją przygodę z poważną piłką. Były piłkarz m. in. Realu Madryt czy Monaco zostawił sobie jednak furtkę i zażądał wpisania w umowę klauzuli pozwalającej mu odejść z klubu przed wygaśnięciem kontraktu, jeśli zgłosi się po niego PSG. James Rodriguez liczy, że uda mu się odbudować formę w katarskiej lidze i zapracuje tym samym na transfer do zaprzyjaźnionego klubu z Paryża.
za:as.com

Neymar wstawił się za Lucasem Paquetą

Neymar wstawił się za Lucasem Paquetą
To bardzo smutne obrazki, żółta kartka ze względu na drybling... Sztuczki techniczne to część gry w piłkę, niezależnie od tego, w którym miejscu boiska czy w której minucie są wykonywane. To samo przydarzyło mi się w poprzednim sezonie, a teraz Paquecie. Szczerze, nie rozumiem tego. To koniec joga bonito. Cieszcie się nią, póki możecie.
Neymar za:instagram.com/neymarjr
reklama