reklama

Donnarumma nie gra w PSG przez... Messiego?

Donnarumma nie gra w PSG przez... Messiego?
Według ''Il Corriere della Sera'' jednym z powodów, przez które Gianluigi Donnarumma nie gra w PSG jest... Leo Messi. Argentyńczyk ma otwarcie wspierać Keylora Navasa. Południowoamerykańska grupa w PSG (Messi, Navas, Di Maria, Marquinhos i Neymar) ma być bardzo zjednoczona i trzymać się blisko siebie. Pochettino nie chce też doprowadzić do kolejnego spięcia z Leo Messim, dlatego wciąż stawia na Kostarykańczyka.
za:football-italia.net
reklama

Kamil Grabara brutalnie szczerze wyjaśnił Gikiewicza

Kamil Grabara brutalnie szczerze wyjaśnił Gikiewicza
Nie możesz mówić takich rzeczy, że wiesz, Dawid Kownacki ch*ja grał w 2. Bundeslidze i nie jedzie na kadrę. Nie możesz powiedzieć, że... do gościa, który robił tam podcast... No, Płacheta to zagrał 210 minut więcej od ciebie tylko w tym sezonie. Rozumiesz? Takie obcesowe rzeczy... Nie jakieś faktycznie... No nie wiem... Jakiś taki instynkt... Fajnie jest powiedzieć coś takiego brutalnie prawdziwego. Mimo, że to może nie być prawda, ale dla ciebie jest prawdą. Okej. Ale to jest takie niesmaczne z jego ust. To jest takie niesmaczne, wiesz? On myśli, że jest fajny. Ale ja nie chcę, żeby on się czuł zbyt ważny, że ja o nim mówię. To jest taki gość... Ja mogę być wkur***jący i rozumiem takie opinie, ale ten gość jest pięć razy bardziej wkur***jący. I to jest ten problem w tej sytuacji. Ja nie mam nic do tego gościa, ale to w jaki sposób on dedukuje i co on tam obwieszcza i w jaki sposób... Bo on jest teraz wszędzie zapraszany. Nie wiem, dla beki czy po to, żeby wywiady dawał kontrowersyjne. Nie wiem, ciężko mi powiedzieć, ale no szkoda mi go trochę, bo to jest dorosły facet i powinien trochę inaczej patrzeć na świat. Koniec tematu. On sam sobie robi krzywdę nie wiedząc o tym.
Kamil Grabara za:Foot Truck na YT

Skład Barcelony w 2028 roku - same Demiry i De Jongi

Skład Barcelony w 2028 roku - same Demiry i De Jongi

Tak Barcelona popsuła Memphisa Depaya

Wczoraj Holender mógł wpisać się na listę strzelców i dać Barcelonie upragnione 3 punkty, ale... Tylko spójrzcie!
źródło:youtube.com
reklama

Brzęczek w końcu skomentował słynną ciszę ''Lewego''

Brzęczek w końcu skomentował słynną ciszę ''Lewego''
Po meczu są wielkie emocje. Tym bardziej po takim, jaki rozegraliśmy we Włoszech. Jechaliśmy tam z wielką nadzieją, bo byliśmy wtedy liderem tej grupy. Remis we Włoszech i zwycięstwo nad Holandią dawało nam pierwsze miejsce. Jechaliśmy tam z nadziejami, z ambicjami, ale zagraliśmy jedno z najsłabszych spotkań. Nie zrealizowaliśmy założeń. Robert nie miał w tym meczu żadnej sytuacji. Był sfrustrowany. Takie zachowanie uderza w trenera. Robert jednak powiedział potem, że miał wtedy w głowie czarną dziurę. To się zdarza. Był sfrustrowany. Rozumiem Roberta, rozmawialiśmy o tym.
Jerzy Brzęczek za:sportowefakty.wp.pl

Donnarumma ma już dość PSG?

Donnarumma ma już dość PSG?

Pique znalazł największy problem Barcelony

Pique znalazł największy problem Barcelony
To, czego nie mogę zrozumieć to nasz kalendarz. Mamy cały weekend, żeby rozegrać mecz, a oni dają nam poniedziałek, potem czwartek, niedzielę i środę w Lidze Mistrzów. Nie rozumiem tego. Nie wiem, kto zajmuje się układaniem kalendarza, ale czemu to tak wygląda? To wygląda jak krytyka, ale to po prostu moja refleksja. Dlaczego po Bayernie we wtorek gramy w poniedziałek? Sędzia może popełniać błędy, ale takie coś? Nie rozumiem tego. Piłkarze to też ludzie.
Gerard Pique za:sport.es
reklama