reklama

Michniewicz wyjaśnił, czemu Jakszibojewowi nie szło w Legii

Michniewicz wyjaśnił, czemu Jakszibojewowi nie szło w Legii
Nie jest tak, że się martwimy tym, że strzelił gola na Santiago Bernabeu. Wręcz przeciwnie. Obserwowałem asystentów i zawodników - wszyscy się cieszyli. Gdy do nas przyszedł miał problemy z fizycznością, bo przez trzy miesiące nie trenował z żadnym zespołem. Kiedy zaczął nadrabiać zaległości, to przytrafiła się kontuzja. Jak z niej wyszedł, to przytrafił się ramadan, co bardzo mu przeszkadzało w optymalnym trenowaniu. Skończył się ramadan, to skończył się sezon. Miał zagrać w trzech ostatnich meczach, ale nie był jeszcze gotowy. Szykowaliśmy go na spotkanie z Podbeskidziem. Wyglądał naprawdę świetnie, to był jego najlepszy okres. Ale dzień przed meczem zgłosił uraz. Gdy wrócił z urlopu, złapał koronawirusa. Cały czas coś. To nie jest tak, że nie wiedzieliśmy, że potrafi grać w piłkę. Bardzo się cieszę, że jest w miejscu, gdzie swobodnie się rozmawia. Wiadomo, mówi tylko po rosyjsku, i to nie za wiele, był bardzo wycofanym zawodnikiem. Ale wszyscy widzieli, że potrafił grać w piłkę. Jest tam z dzieckiem, z żoną, ma bezpośrednie wsparcie. Jesteśmy z tego zadowoleni. Jak następowała zwyżka formy, to często Filip Mladenović zwracał się do niego "El Profesor". Potrafi naprawdę dużo. To, że gra dzisiaj w Lidze Mistrzów, pokazuje jaka piłka potrafi być przewrotna. W dalszym ciągu jest naszym zawodnikiem. Cieszymy się, że nasz piłkarz strzelił gola Realowi.
Czesław Michniewicz za:sportowefakty.wp.pl
reklama

Lewandowski postawił warunek Bayernowi w sprawie nowej umowy

Lewandowski postawił warunek Bayernowi w sprawie nowej umowy
Obecna umowa Roberta Lewandowskiego z Bayernem Monachium wygasa w czerwcu 2023 roku. 33-letni Polak zastanawia się nad swoją przyszłością i z jednej strony chciałby spróbować sił w nowej lidze, jednak z drugiej jest otwarty na pozostanie w ekipie ''Bawarczyków'', gdzie będzie mógł jeszcze bardziej śrubować ustanowione przez siebie rekordy. Napastnik postawił jednak swojemu klubowi jeden warunek - podpisze nową umowę tylko wtedy, jeśli znajdzie się w niej zapis, gwarantujący mu pozostanie kluczową postacią w zespole niezależnie od swojego wieku.
za:bild.de

Kurs na gola Legii z Leicester podwyższony z 1.55 do 2.00!

Wyjątkowa promocja na mecz Legia - Leicester!
Czytaj więcej...

Twarze Ronaldo, Messiego i Roberta Lewandowskiego w eFootball PES2022

Twarze Ronaldo, Messiego i Roberta Lewandowskiego w eFootball PES2022
reklama

Podsumowanie Barcelony w tym roku

Podsumowanie Barcelony w tym roku

Otamendi ciśnie bekę z Fatiego z ''10'' na plecach

W samej końcówce meczu Benfiki z Barceloną Nicolas Otamendi zaczepił Fatiego, pytając go z kpiącą miną: ''Ty jesteś Leo?'' :P

Kolejny gol Adama Buksy w MLS!

Polak już po raz 13. wpisał się na listę strzelców w tym sezonie MLS, tym razem pomagając NE Revolution w okazałym zwycięstwie 1-4 nad CF Montreal!
reklama