reklama

ABSURDALNY ''swojak'' Walijczyków w meczu z Czechami

We wczorajszym meczu eliminacji do MŚ Czechy zremisowały z Walią 2-2. Szerokim echem odbił się jednak gol na 2-1 dla Czechów, który padł w kuriozalnych okolicznościach. Aaron Ramsey wycofał piłkę do Danny'ego Warda, a ten źle ją przyjął i pozwolił wpaść do bramki :v Golkiper próbował jeszcze ratować sytuację, ale swoją interwencją tylko pomógł futbolówce przekroczyć linię bramkową :P
reklama

Messi porównał ofensywne trio PSG do tercetu ''MSN'' z Barcelony

Messi porównał ofensywne trio PSG do tercetu ''MSN'' z Barcelony
Jaka jest różnica? Przede wszystkim wiek. Byliśmy młodzi, kiedy zaczęliśmy grać razem z Neymarem. Teraz młodą gwiazdą jest Kylian. Luis Suarez i Mbappe to zupełnie różni zawodnicy. Luis jest rasową "dziewiątką", środkowym napastnikiem, który najlepiej odnajduje się w polu karnym i jest przyzwyczajony do strzelania ogromnej liczby goli. Kylian lubi częściej dotykać piłkę. Jest ekstremalnie szybki, silny, może cię zabić, jeśli zostawisz mu za dużo przestrzeni na boisku. Również zdobywa mnóstwo bramek. Mbappe i Suarez to dwaj spektakularni, ale inni napastnicy.
Leo Messi za:France Football

Juventus mógł pozyskać Haalanda za śmieszne pieniądze

Juventus mógł pozyskać Haalanda za śmieszne pieniądze
Jednym z moich największych żali w futbolu jest transakcja z Erlingiem Haalandem. Gdy pracowałem w Juventusie, mieliśmy szansę ściągnąć go za dwa miliony euro. Było blisko. Teraz zobaczenie Erlinga w Serie A jest niemożliwe. Nie ma żadnych szans, aby któryś z włoskich klubów podpisał go następnego lata.
Giuseppe Marotta, były CEO Juventusu za:La Gazzetta dello Sport

Adam Nawałka wspomina współpracę z Łukaszem Fabiańskim

Adam Nawałka wspomina współpracę z Łukaszem Fabiańskim
Przede wszystkim chcę powiedzieć, że jego pożegnanie to wyjątkowa sytuacja. Generalnie nie wypowiadam się w mediach, ale Łukasz jest taką postacią, że na jego temat z chęcią porozmawiam. To profesjonalista w każdym calu, który doszedł do najwyższego poziomu dzięki ciężkiej pracy, ale od początku miał też ogromny talent. Pamiętam go jeszcze z czasów juniorskich, gdy występował w reprezentacji województwa i już wtedy robił bardzo duże wrażenie na obserwatorach. Współpraca z nim była naprawdę dużą przyjemnością, mimo że nie wszystko układało się tak, jak on pewnie by sobie życzył. Zdawałem sobie sprawę, że potwornie przeżywał w 2016 roku, gdy słyszał, że jest rezerwowym. Wiem, że cierpiał i proszę mi uwierzyć, że mnie to boli. Trener również takie momenty przeżywa, to nie są miłe chwile, ale taki to już zawód, na koniec dnia trzeba było podjąć decyzje, również te trudne. Takie było moje zadanie.
Adam Nawałka za:sport.onet.pl
reklama

Mecze w TV: 9 Października 2021

15 :00Polsat Sport Extra
Litwa vs Bułgaria
el. do MŚ 2022
18 :00Polsat Sport Extra
Szwecja vs Kosowo
el. do MŚ 2022
18 :00Polsat Sport P2
Szkocja vs Izrael
el. do MŚ 2022
20 :45TVP 1, Polsat Sport P1
Polska vs San Marino
el. do MŚ 2022
20 :45Polsat Sport P2
Węgry vs Albania
el. do MŚ 2022
20 :45Polsat Sport P3
Andora vs Anglia
el. do MŚ 2022
20 :45Polsat Sport P4
Szwajcaria vs Irlandia Północna
el. do MŚ 2022
20 :45Polsat Sport P5
Luksemburg vs Serbie
el. do MŚ 2022

Plan Laporty

Plan Laporty

Wrócili zza grobu

Wrócili zza grobu
reklama