reklama

Kilku reprezentantów Polski nie chciało jechać na mecz do Izraela

Kilku reprezentantów Polski nie chciało jechać na mecz do Izraela
Jak byłem prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej, to mieliśmy jeden taki mecz z Izraelem na wyjeździe, gdzie były obawy o jakiś atak terrorystyczny czy coś takiego. Byli piłkarze, którzy mimo że mówiliśmy, że możemy jechać spokojnie i jesteśmy w kontakcie z ambasadą, Ministerstwem Spraw Zagranicznych i nic nam nie grozi, to byli tacy, którzy bali się jechać, mieli obawy. To był taki problem, że było dwóch, trzech, którzy w ogóle nie chcieli jechać na ten mecz. Na koniec udało mi się im wyperswadować, używając argumentacji: "Dlaczego nie jedziesz, o co się boisz, o siebie? Ja nie mam prawa się o siebie bać? Ja nie mam żony, wnuków, rodziny? Przecież jakby było niebezpiecznie, to też bym nie pojechał.
Zbigniew Boniek za:TVP Sport
reklama

Tyson Fury zwrócił się do Cristiano Ronaldo

Tyson Fury zwrócił się do Cristiano Ronaldo
Jestem bardzo szczęśliwy, że Cristiano Ronaldo wrócił do Manchesteru. Ale to miasto nie jest wystarczająco duże dla nas obu. Gdybym tam mieszkał, byłby problem. Ale na szczęście mieszkam godzinę drogi od Manchesteru, więc jest dystans.
Tyson Fury za:thesun.co.uk

Niesamowity rok dla Pedriego

Niesamowity rok dla Pedriego

Skład Włochów na mecz z Belgią

Skład Włochów na mecz z Belgią
reklama

Skład Belgii na mecz z Włochami

Skład Belgii na mecz z Włochami

Słowa Fabiańskiego po ostatnim meczu w reprezentacji Polski

Słowa Fabiańskiego po ostatnim meczu w reprezentacji Polski
Już ochłonąłem. Emocje ze mnie zeszły. Przyznam jednak szczerze, że ten mecz bardzo mi się dłużył. Te 57 minut trwało dla mnie wiecznie. Szczególnie po rozpoczęciu drugiej połowy miałem wrażenie, że trwała ona dłużej niż zwykle. Ten dzień był dla mnie radosny i też trochę trudny. Koniec końców chciałem się skupić przede wszystkim na meczu, żeby zagrać w nim na odpowiednim poziomie. Zdawałem sobie sprawę, że nie będę miał dużo pracy, ale też chciałem, żeby moja postawa była na pierwszym miejscu. Pragnąłem odłożyć emocje na bok, ale przed wyjściem na boisko wybito mi to kompletnie z głowy, bo zrobiono mi niesamowitą niespodziankę w szatni. To było piękne i jestem za to niezmiernie wdzięczny. Za to co się wydarzyło przed gwizdkiem w szatni i w 57. minucie. Trzymałem się mocno, bo wychodząc na rozgrzewkę i podczas hymnów myślałem, że jest okej i dam radę, ale gdy kibice skandowali moje nazwisko i przyszła ta minuta, to jakoś wszystko we mnie puściło. Najbardziej będzie mi brakowało ludzi i całej atmosfery. Myślę, że splendor, który się wiąże z reprezentowaniem kraju jest czymś niesamowitym i nie można tego z niczym porównać, ale atmosfera zgrupowań, ludzie, którzy pracują, wszyscy zawodnicy to coś niesamowitego. Przeżyłem wiele chwil, poznałem wiele wspaniałych osób i to jest dla mnie na pierwszym miejscu.
Łukasz Fabiański za:TVP Sport

Neymar zamierza zakończyć reprezentacyjną karierę!

Neymar zamierza zakończyć reprezentacyjną karierę!
Myślę, że to będą moje ostatnie mistrzostwa świata. Wynika to z tego, że nie wiem, czy jestem odpowiednio silny wewnętrznie, aby nadal radzić sobie z piłką nożną. Zrobię wszystko, żeby pokazać się z dobrej strony i odnieść zwycięstwo z Brazylią, aby spełnić moje największe marzenie z dzieciństwa. Mam nadzieję, że to się uda.
Neymar za:DAZN
reklama