reklama

Poruszająca przemowa Łukasza Fabiańskiego do reprezentantów Polski

Poruszająca przemowa Łukasza Fabiańskiego do reprezentantów Polski
Dziękuję za wszystko, co się wydarzyło na tym zgrupowaniu. Nie spodziewałem się, że tak to wszystko będzie przebiegać, że będą takie niespodzianki. Jestem wdzięczny za waszą postawę. Poczułem ogromny szacunek od każdego z was. To było dla mnie piękne przeżycie, w pewnym momencie myślałem, że nawet trochę przesadzone, bo nie wiem, czy zasłużyłem na coś takiego. Myślę, że to, co spotkało mnie w życiu najpiękniejszego przez te wszystkie lata, to poznanie was. Od samego początku na swojej drodze spotkałem wielu wspaniałych, ambitnych ludzi. Od wielu się sporo nauczyłem. Było wiele różnych sytuacji, ale wszyscy byliście dla mnie motywacją. Jestem wdzięczny każdemu bramkarzowi, bo mam wrażenie, że nasze relacje zawsze były na super poziomie. To było piękne, coś najpiękniejszego, co może spotkać piłkarza i człowieka - reprezentowanie własnego kraju. Trenerze, dziękuję za ten wyjątkowy czas. Było wspaniale i pięknie.
Łukasz Fabiański za:Łączy nas piłka
reklama

Dyrektor sportowy Tottenhamu dementuje plotki transferowe

Dyrektor sportowy Tottenhamu dementuje plotki transferowe
Dusan Vlahović jest doceniany przez wiele klubów, to normalne. Na razie nie ma go jednak w naszych planach. Nie chcę za wiele o nim mówić, ponieważ ma kontrakt z Fiorentiną. Poza tym mamy Harry'ego Kane'a. To najlepszy środkowy napastnik na świecie. On kocha Tottenham. Zeszłego lata postanowiliśmy go zatrzymać, aby rozpocząć odbudowę. Jesteśmy zadowoleni z naszego wyboru. Nie ma żadnego powodu, aby od nowa rozmawiać z Harrym. On doskonale wie, w jaki sposób dzielić się poczuciem przynależności do ekipy Spurs. Nie pracujemy nad pozyskaniem Marcelo Brozovicia jako wolnego agenta. Jest piłkarzem Interu, to nie jest temat dla nas. Plotki o Milanie Skriniarze są natomiast niedokładne.
Fabio Paratici za:twitter.com/FabrizioRomano

Pierwsza połowa finału Ligi Narodów nie zachwyciła

Pierwsza połowa finału Ligi Narodów nie zachwyciła

Jednak w Barcelonie ma kto grać?

Jednak w Barcelonie ma kto grać?
reklama

Antonio Conte stanie na czele nowego Newcastle?

Antonio Conte stanie na czele nowego Newcastle?
Po przejęciu Newcastle przez nowych, arabskich właścicieli, w klubie szykuje się ogromna rewolucja. Zdaniem mediów ''Sroki'' zamierzają zimą wydać na wzmocnienia aż 220 milionów funtów, a na czele przebudowy drużyny ma stanąć uznany trener. W mediach przewijało się kilka nazwisk, jednak obecnie największym faworytem do zastąpienia w klubie Steve'a Bruce'a jest Antonio Conte. Włoski trener jest otwarty na to wyzwanie, jednak zgodzi się na podjęcie pracy tylko wtedy, jeśli klub spełni jego warunki. Były trener Interu Mediolan chce mieć przede wszystkim duży wpływ na ruchy transferowe klubu. Conte nie chce dopuścić do sytuacji, gdy klub bez jego woli sprzedaje bądź kupuje zawodników, jak to miało miejsce w poprzednim miejscu pracy, gdzie po sezonie mistrzowskim włodarze Interu Mediolan sprzedali kluczowych piłkarzy. Co więcej, Włoch skłania się ku opcji, by objąć klub dopiero od nowego sezonu, aby przed rozpoczęciem rozgrywek móc przepracować z drużyną cały okres przygotowawczy. W tym przypadku jednak ciężko liczyć na odpuszczenie ze strony nowych właścicieli Newcastle i w przypadku braku chęci szybszego objęcia drużyny przez Włocha po prostu zdecydują się na innego kandydata.
za:Chroniclelive.co.uk

Kibicom Realu ostatnio bliżej do... Francji

Kibicom Realu ostatnio bliżej do... Francji

Skład Hiszpanii na finałowy mecz z Włochami

Skład Hiszpanii na finałowy mecz z Włochami
reklama