reklama

Zbigniew Boniek wierzy w Polskę przed meczem z Albanią

Zbigniew Boniek wierzy w Polskę przed meczem z Albanią
W Albanii nie gra się łatwo, tam jest duże przywiązanie do barw narodowych. Gospodarze każdy mecz grają na sto procent. Im zwycięstwo daje baraż, nie zapewnia awansu, ale daje możliwość dalszego grania, nam porażka zamyka drogę. To będzie trudny mecz. Na pewno piłkarsko jesteśmy drużyną lepszą, ale nie na tyle, aby powiedzieć, że spokojnie wygramy. Musimy być skoncentrowani. Nie możemy popełnić błędu. Jak napisałem na Twitterze, takie spotkania można grać bez trenera. Zawodnicy muszą wziąć całkowitą odpowiedzialność za wynik. W dzisiejszych czasach za zwycięstwa spada chwała na piłkarzy, a porażki to wina trenerów. Jestem jednak przekonany, że wygramy. Wygraliśmy z San Marino, a też słyszę, że spisaliśmy się słabo. A my graliśmy bardzo dobrze, na luzie, nie daliśmy przeciwnikom w ogóle wejść na naszą połowę, nikt nie doznał kontuzji i wygraliśmy 5:0. Jesteśmy narodem, który kocha płakać, nie potrafimy się z niczego cieszyć.
Zbigniew Boniek za:Przegląd Sportowy
reklama

Koulibaly chce większego uznania dla Mendy'ego

Koulibaly chce większego uznania dla Mendy'ego
To przykre, że ​​Edouarda Mendy'ego nie ma wśród nominowanych do Złotej Piłki. Jest pierwszym afrykańskim bramkarzem, który wygrał Ligę Mistrzów. Musimy wykonywać podwójną pracę , aby być dobrze osądzonym przez niektórych ludzi. Cóż, trzeba iść naprzód i robić swoje. Edou jest bardzo pozytywną osobą. Rozmawialiśmy o nominacjach. On będzie nadal walczył, aby zostać docenionym. Dla mnie ma miejsce wśród tych 30 graczy.
Kalidou Koulibaly za:football-italia.net

OFICJALNIE: Sergio Romero piłkarzem Venezii!

OFICJALNIE: Sergio Romero piłkarzem Venezii!
Sergio Romero został nowym zawodnikiem Venezii. 34-letni golkiper trafił do włoskiego klubu na zasadzie wolnego transferu po tym, jak rozwiązał umowę z Manchesterem United.
za:veneziafc.it

Kurs 25.0 na wygraną Polski z Albanią!

Wyjątkowa promocja na mecz o wszystko!
Czytaj więcej...
reklama

Pech Weghorsta w meczu z Gibraltarem

Pech Weghorsta w meczu z Gibraltarem

Rio Ferdinand proponuje transfery dla Newcastle

Rio Ferdinand proponuje transfery dla Newcastle
Mbappe? To tylko marzenie. Spróbowałbym zrobić kilka szalonych transferów, naprawdę dużych, ale takich, które moim zdanie są osiągalne. Patrzyłbym na ludzi takich jak Raheem Sterling. On nie gra regularnie, więc na pewno złożyłbym mu zapytanie. Zwróciłbym się też do Declana Rice'a. Tych dwóch jest na czele mojej listy. Poszedłbym na całość, żeby ich pozyskać. Potem spróbowałbym przekonać takich ludzi jak Jesse Lingard, który teraz jest w Manchesterze United. Newcastle to angielski klub, chciałbym żeby rdzeń zespołu składał się z tutejszych graczy. Szukałbym młodych talentów jak Max Aarons i Conor Gallagher.
Rio Ferdinand za:FIVE

Rada Roberta Lewandowskiego dla Erlinga Haalanda

Rada Roberta Lewandowskiego dla Erlinga Haalanda
Zawsze sądziłem, że mogę poprawiać swoje umiejętności. Być wszechstronnym graczem - teraz i w przyszłości. Chcę być napastnikiem, który może zrobić wszystko, a nie tylko tym, który trzyma piłkę przy nodze lub jest ogniwem kontrataku. Moja rada? Bądź w 100 proc. pewny siebie. Jeśli pochodzisz z kraju takiego jak mój, w którym nie było tylu świetnych graczy na arenie międzynarodowej, jest to trudne. Udowodnij wszystkim, że bez względu na to skąd jesteś i skąd pochodzisz liczy się to, jak dobry jesteś. To zawsze miałem w głowie.
Robert Lewandowski za:Marca Claro
reklama