reklama

Sousa wściekł się na brak rozegrania od bramki

Sousa wściekł się na brak rozegrania od bramki
reklama

Bombowy karny Cristiano Ronaldo na 1-0!

Cristiano Ronaldo podchodzi do ''jedenastki'' podyktowanej za faul na Bernardo Silvie i pewnie pakuje piłkę do siatki. 1-0 dla Portugalii!

Co za pasja!

Co za pasja!

Paulo Sousa o atmosferze na stadionie w Tiranie

Paulo Sousa o atmosferze na stadionie w Tiranie
Oczywiście Albańczycy grają u siebie i to będzie dla nich wielki atut. Publiczność będzie ich pchała do przodu. Na pewno będą wierzyć w siebie. My nie możemy na to reagować, musimy być skupieni na naszej pracy i pokazać się z jak najlepszej strony. Mają w tym meczu wielką szansę i spodziewam się, że będą chcieli ją wykorzystać. Z tymi kibicami na pewno będą na nas naciskać, ale mamy też swoje silne strony. Zespół się rozwija, jesteśmy coraz bardziej systematyczni i wierzymy w siebie. Zdobywamy bramki w każdym meczu. Mamy nadzieję, że strzelimy więcej goli od rywali i wygramy mecz. To jest mój plan. To proste, mam nadzieję, że będziemy tak efektywni, jak podczas spotkania w Warszawie.
Paulo Sousa za:TVP Sport
reklama

Luis Diaz kosmicznie załatwił Freda i Marquinhosa!

Przed Wami Luis Diaz z FC Porto i jego kosmiczny skill z meczu Kolumbii z Brazylią!

Polscy kibice zaatakowani pod stadionem w Tiranie!

Pod stadionem, na którym Polska zmierzy się z Albanią w meczu eliminacji do MŚ, grupa około 10 polskich kibiców została zaatakowana przez lokalnych chuliganów. Polacy zostali obrzucani kuflami po piwie i było blisko rękoczynów, ale ostatecznie ochrona w miarę uspokoiła sytuację... Nagranie pochodzi z twitterowego konta dziennikarza Przemysława Ofiary: twitter.com/przemekofiara

Skład Portugalii na mecz z Luksemburgiem

Skład Portugalii na mecz z Luksemburgiem
reklama