reklama

Dlatego Grosicki nie zmienił klubu zimą

Dlatego Grosicki nie zmienił klubu zimą
Gdy zamykało się zimowe okienko w Polsce, nawiązaliśmy jeszcze kontakt z Pogonią i Legią. Kontaktując się z Legią wyobrażałem sobie długofalową przyszłość. Nie tylko przyjść, pograć chwilę i znowu być wolnym. Z Pogonią taką opcję też zakładałem, ale wiedziałem, że finansowo pewnych rzeczy nie przeskoczymy. Wtedy nawet się nie udało spiąć tego na pół roku. Odchodząc z Anglii i tak zrzekłbym się przynajmniej dwóch pensji. A dwie pensje w Premier League to tyle, co w Ekstraklasie zarabia się… no, w bardzo dużo miesięcy. I to też był dla mnie argument. Stwierdziłem, że zostaję.
Kamil Grosicki za:weszlo.com, wywiad Jakuba Białka
reklama

JESTEŚMY SILNIEJSI! Kulisy meczu Albania – Polska (0:1)

Ważne zwycięstwo reprezentacji Polski "od kuchni"!
źródło:youtube.com

U-16: Skrót meczu POLSKA – LITWA (7:0)

Reprezentacja Polski rocznika 2006 w pierwszym meczu towarzyskim pokonała reprezentację Litwy aż 7:0! Już w pierwszej połowie Polacy zdobyli sześć goli, a ich autorem byli Daniel Mikołajewski (dwa gole), Jakub Krzyżanowski i Oskar Tomczyk (trzy). W drugiej połowie wynik poprawił jeszcze Karol Borys, a biało-czerwoni odnieśli zwycięstwo w świetnym stylu.
źródło:youtube.com

Akcja Kante w stylu Messiego na treningu Chelsea

Niczego sobie rajdzik!
reklama

PSG nie poddaje się w kwestii Mbappe

PSG nie poddaje się w kwestii Mbappe
Kylian Mbappe podejmie decyzję, którą musi podjąć, a PSG zrobi wszystko, aby go zatrzymać. Klub jest w stanie przekonać go do pozostania w drużynie. Kylian wciąż może zmienić zdanie.
Mauricio Pochettino za:@Jon_LeGossip

Dudek przejechał się po ekspertach

Dudek przejechał się po ekspertach

Nowy tatuaż Donnarummy

Nowy tatuaż Donnarummy
reklama