reklama

Bartomeu: ''Ze mną w klubie Messi by nie odszedł''

Bartomeu: ''Ze mną w klubie Messi by nie odszedł''
Jako prezes klubu nie chciałem, żeby Messi odszedł i robiłem wszystko, co było możliwe, aby Leo nie opuścił klubu. Pozwolili mu odejść i wydaje mi się, że to zła decyzja i błąd. Ze mną w klubie to by się nie stało. Granie bez Messiego oznacza, że wiele rzeczy musi się zmienić. Koeman jest przygotowany do roli trenera, ale trzeba mieć cierpliwość, aby zbudować drużynę bez najlepszego zawodnika na świecie. Myślę, że mamy w składzie wielu utalentowanych, młodych zawodników. To jasne, że w tym sezonie musimy walczyć o mistrzostwo i Puchar Króla. Koeman przyszedł do klubu w bardzo trudnym momencie, po bolesnej porażce, i przyjął na siebie duże wyzwanie. W swoim pierwszym sezonie spisał się bardzo dobrze, wygrał Puchar Króla. Nie zwyciężyliśmy w lidze, ale nadal nie wiem dlaczego. Wydawało mi się to dziwne po wspaniałym sezonie, jaki mieliśmy.
Josep Maria Bartomeu za:sport.es
reklama

Otamendi i Romero synchronicznie trollują Yotuna po niestrzelonym karnym

Yoshimar Yotún nie wykorzystał szansy na doprowadzenie do remisu w meczu z Argentyną, co Otamendi i Romero uczcili w dość niespodziewany sposób :D

Gabigol dobija Urugwaj!

Neymar na głowę Gabigola i napastnik ustala wynik meczu na 4-1! Prawdziwa deklasacja na stadionie w Manaus!

Honorowy gol Luisa Suareza z rzutu wolnego

Luis Suarez pokonuje Edersona ładnym strzałem z rzutu wolnego, jednak tym golem tylko zmniejsza prowadzenie Brazylii na 3-1!
reklama

Zabójcza kontra Brazylii i drugi gol Raphinhi

Brazylia wyprowadza zabójczy kontratak i Raphinha strzela swojego drugiego gola, podwyższając prowadzenie na 3-0!

Raphinha podwyższa prowadzenie Brazylii

Raphinha znalazł się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie i dobił strzał Neymara, podwyższając prowadzenie w meczu z Urugwajem na 2-0!

Neymar otworzył wynik meczu z Urugwajem

Neymar otrzymał kapitalną piłkę od Freda, poradził sobie z Muslerą i zapakował piłkę do bramki z ostrego kąta. 1-0 dla Brazylii!
reklama