reklama

Puchacz szczerze o swojej sytuacji w klubie

Puchacz szczerze o swojej sytuacji w klubie
To dziwna sytuacja, że jest dobrze, a nie jest dobrze. Ja jestem spokojny. To jest kwestia czasu. Ważne, żeby trener nie miał żadnych zarzutów do mnie. On chce, bym był na sto procent gotowy. Robię swoje rzeczy cały czas i czuję się fajnie. Trener na początku pokazywał mi mnóstwo rzeczy. Jest dużo różnic jeśli chodzi o taktykę. Przy trzeciej kolejce czuję, że to łapię. Jestem wolno wprowadzany, ale jestem ufny. Zawsze się grzałem jak czajnik, a teraz jestem nad wyraz spokojny. Skupiam się na tym, na co mam wpływ. Trener wziął mnie na rozmowę. Powiedział, że gram dobrze w kadrze, a w klubie nie i on rozumie, że to musi być dla mnie ciężkie. Dodał, żebym się nie martwił, bo wszystko jest na dobrej drodze. Słyszę takie słowa i zapie****am. Robię swoje i nie ma problemu. Jest to nowy klub, są nowe rzeczy, staram się jak najszybciej przystosować.
Tymoteusz Puchacz za:Foot Truck Live
reklama

Szczęsny zabrał pamiątkę po ''deszczu'' z trybun w Albanii

Szczęsny zabrał pamiątkę po ''deszczu'' z trybun w Albanii
Czy to było ryzykowne? Nie było. Nic się nie napiłem. To był fejk. Była otwarta, więc jak spadła na murawę, to była wypełniona do połowy. Dostałem za to w łeb zapalniczką. To przypadek? Powiem szczerze, że wziąłem ją ze sobą.
Wojciech Szczęsny za:Foot Truck Live

Bartomeu: ''Ze mną w klubie Messi by nie odszedł''

Bartomeu: ''Ze mną w klubie Messi by nie odszedł''
Jako prezes klubu nie chciałem, żeby Messi odszedł i robiłem wszystko, co było możliwe, aby Leo nie opuścił klubu. Pozwolili mu odejść i wydaje mi się, że to zła decyzja i błąd. Ze mną w klubie to by się nie stało. Granie bez Messiego oznacza, że wiele rzeczy musi się zmienić. Koeman jest przygotowany do roli trenera, ale trzeba mieć cierpliwość, aby zbudować drużynę bez najlepszego zawodnika na świecie. Myślę, że mamy w składzie wielu utalentowanych, młodych zawodników. To jasne, że w tym sezonie musimy walczyć o mistrzostwo i Puchar Króla. Koeman przyszedł do klubu w bardzo trudnym momencie, po bolesnej porażce, i przyjął na siebie duże wyzwanie. W swoim pierwszym sezonie spisał się bardzo dobrze, wygrał Puchar Króla. Nie zwyciężyliśmy w lidze, ale nadal nie wiem dlaczego. Wydawało mi się to dziwne po wspaniałym sezonie, jaki mieliśmy.
Josep Maria Bartomeu za:sport.es

Otamendi i Romero synchronicznie trollują Yotuna po niestrzelonym karnym

Yoshimar Yotún nie wykorzystał szansy na doprowadzenie do remisu w meczu z Argentyną, co Otamendi i Romero uczcili w dość niespodziewany sposób :D
reklama

Gabigol dobija Urugwaj!

Neymar na głowę Gabigola i napastnik ustala wynik meczu na 4-1! Prawdziwa deklasacja na stadionie w Manaus!

Honorowy gol Luisa Suareza z rzutu wolnego

Luis Suarez pokonuje Edersona ładnym strzałem z rzutu wolnego, jednak tym golem tylko zmniejsza prowadzenie Brazylii na 3-1!

Zabójcza kontra Brazylii i drugi gol Raphinhi

Brazylia wyprowadza zabójczy kontratak i Raphinha strzela swojego drugiego gola, podwyższając prowadzenie na 3-0!
reklama