Alexandre Lacazette ratuje Arsenalowi remis w 95. minucie!

Arsenal walczy do końca i w 95. minucie Alexandre Lacazette pakuje piłkę do siatki Crystal Palace! 2-2!

Od Fergusona i Wengera do Solskjaera i Artety...

Edouard wyprowadza Crystal Palace na prowadzenie!

Świetny kontratak piłkarzy Crystal Palace i Odsonne Édouard strzałem od poprzeczki daje swojej drużynie prowadzenie! 1-2!

Anguissa stara się na boisku i poza nim

Rio Ferdinand zdegustowany grą Manchesteru United

Obejrzałem mecz z Leicester dwa razy. Zszokowało mnie to, że Manchester United był tak zdezorientowany. Nie było jedności w drużynie, brakowało zwartości w obronie. Menedżer musi być wymagający wobec swoich piłkarzy. Nikt mi nie powie, że Jadon Sancho nie jest w stanie biegać sprintem. Być może Cristiano Ronaldo czasami się wyłącza, ale rekompensuje to golami. Ale Pogba? Nikt nie powie mi, że nie może biegać za rywalami.
Rio Ferdinand za:dailymail.co.uk

Christian Benteke doprowadza do remisu!

Mocny początek drugiej połowy w wykonaniu Crystal Palace i Christian Benteke strzela na 1-1!

McArthur ostro wykosił Bukayo Sakę

Pod koniec pierwszej połowy James McArthur przylutował w nogę Bukayo Saki i mimo interwencji VAR-u arbiter postanowił w tej sytuacji pokazać mu tylko żółtą kartkę...