reklama

Kogo kupią SZEJKOWIE z Newcastle? TRANSFERY | FANGOL.PL

Kim są nowi właściciele Newcastle? Jakie mają plany wobec angielskiego klubu? Jakim budżetem dysponują? Ile będą w stanie przeznaczyć na zimowe transfery? Którzy piłkarze mogą trafić do Newcastle United? Jak może wyglądać skład Newcastle w sezonie 2022/2023? W dzisiejszym filmie nie zabraknie spekulacji transferowych! To co? Gotowi?
źródło:youtube.com
reklama

Saint-Maximin pięknie pożegnał Steve'a Bruce'a

Saint-Maximin pięknie pożegnał Steve'a Bruce'a
Jesteś, bez wątpienia, jednym z najdelikatniejszych ludzi, jakich kiedykolwiek poznałem w świecie futbolu. Byłeś słowny, troskliwy i uczciwy. Nigdy nie wahałeś się nas chronić. Nigdy nie zapomnę ci tego, jak mnie potraktowałeś. Za to będę ci wiecznie wdzięczny.
Allan Saint-Maximin za:Twitter

Koniec z przebierankami kibiców Newcastle

Koniec z przebierankami kibiców Newcastle
Newcastle w oficjalnym oświadczeniu poprosiło kibiców klubu o powstrzymanie się od noszenia tradycyjnych arabskich strojów lub nakryć głowy inspirowanych Bliskim Wschodem. Dotyczy to kibiców, którzy zwykle nie noszą takich strojów. Klub zaznaczył, że nowi właściciele nie poczuli się urażeni, a wręcz przyjęto to pozytywnie, ale też zdano sobie sprawę, że tego typu zachowania są nieodpowiednie kulturowo i mogą wywołać oburzenie.
za:nufc.co.uk

Gorzkie słowa Bruce'a po zwolnieniu z Newcastle

Gorzkie słowa Bruce'a po zwolnieniu z Newcastle
Kiedy objąłem Newcastle, myślałem, że poradzę sobie z tym wszystkim, ale to było bardzo trudne. Nigdy naprawdę mnie tu nie chcieli, czułem, że ludzie pragną, abym zawiódł. Czytałem, że zaraz zawiodę, że jestem bezużytecznym tłuściochem, który marnuje przestrzeń, że jestem głupi, nieudolny taktycznie. Tak było od pierwszego dnia. Kiedy osiągaliśmy dobre wyniki, mówili o śmieciowym stylu albo szczęściu. Wyśmiewali mnie nawet wtedy, gdy rezultaty były w porządku. Najlepszym było mówienie, że jesteśmy drużyną do spadku, biorąc pod uwagę wszystko poza punktami. Tak było w pierwszym sezonie. W drugim krytyka jeszcze się powiększyła, a zajęliśmy 12. miejsce, mając 17 punktów przewagi nad strefą spadkową. Próbowałem się tym cieszyć. Zawsze lubiłem walkę i udowadnianie ludziom, że się mylą. Plotki o przejęciu klubu krążyły od dawna, ale nie kupiliby go, jeżeli zostalibyśmy zdegradowani. Jedynym zadaniem, które mi powierzono, było utrzymanie. Nie było pieniędzy na przebudowę składu.
Steve Bruce za:The Telegraph
reklama

To dlatego Rangnick chciał odejścia Krychowiaka z Lokomotiwu

To dlatego Rangnick chciał odejścia Krychowiaka z Lokomotiwu
Ralf uznał, że Krychowiak jest już za stary, aby kontynuować grę w Lokomotiwie. Można było zauważyć, że pogorszyła się jakość jego gry. Widzieliście mecze reprezentacji Polski z jego udziałem?
Martin Hergel, asystent Ralfa Rangnicka za:championat.com

Thomas Tuchel widzi miejsce w drużynie dla Lukaku i Haalanda

Thomas Tuchel widzi miejsce w drużynie dla Lukaku i Haalanda
Rozmawialiśmy kilka razy o Haalandzie w minionym okienku transferowym. Ta transakcja wydawała się jednak nierealna i niemożliwa do wykonania. Oczywiście, wciąż regularnie o nim rozmawiamy, bo jest fantastycznym zawodnikiem i piłkarzem Borussii Dortmund, która jest jednym z naszych rywali w Lidze Mistrzów. Wspólna gra Lukaku oraz Haalanda? Nie mam problemu, aby o tym mówić. Nie sądzę, żebyśmy byli blisko transferu zeszłego lata, ale zobaczymy, co się wydarzy w najbliższych tygodniach.
Thomas Tuchel za:Sport Bild

Na Wikipedii już wiedzą...

Na Wikipedii już wiedzą...
reklama