Lukas Nmecha doprowadza do remisu

Wolfsburg potrzebował 10 minut, by odpowiedzieć na trafienie Adeyemiego. Mamy remis 1-1!

Adeyemi daje Salzburgowi prowadzenie!

Karim Adeyemi potwierdza swoją wysoką formę i już w 3. minucie meczu z Wolfsburgiem trafia do siatki!

Sobolew zmniejsza rozmiary porażki Spartaka

Ten, który zaczynał strzelanie w meczu Spartak - Leicester City, także je kończy. Sobolew pokonuje Schmeichela i mecz kończy się wynikiem 3-4 dla gości!

CZWARTY gol Daki w meczu ze Spartakiem!

CO ON DZISIAJ GRA! Czwarty gol napastnika Leicester City i ''Lisy'' prowadzą ze Spartakiem już 4-2!

Co za tydzień Patsona Daki!

Drugi gol Daki w meczu ze Spartakiem!

Leicester City po dwóch trafieniach Patsona Daki doprowadza do remisu 2-2!

Koulibaly widzi w Legii faworyta meczu z Napoli

Może uważacie inaczej, ale dla mnie Legia będzie faworytem. Dwa zwycięstwa w LE o czymś świadczą, do tego pierwsze miejsce w grupie i mecz z Leicester, bardzo dobry w wykonaniu Legii. Czeka nas trudne spotkanie. Legia to doświadczony zespół. Oni zasługują na to, by być na pierwszym miejscu, nie ma w tym przypadku. Przyjadą jutro z tymi samymi intencjami: będą na nas czekać i musimy uważać, by nie robić nic na siłę.
Kalidou Koulibaly za:gianlucadimarzio.com