reklama

PZPN ukarany za mecz Polski z Albanią

PZPN ukarany za mecz Polski z Albanią
Wyjazdowy mecz Polski z Albanią na początku października tego roku zakończył się skandalem. Polscy piłkarze zostali obrzuceni przez lokalnych kiboli plastikowymi butelkami oraz innymi przedmiotami, a samo spotkanie zostało przerwane i gospodarzom groził walkower. FIFA ukarała Albańczyków grzywną w wysokości 150 tysięcy franków szwajcarskich oraz karą rozegrania jednego domowego spotkania bez udziału publiczności. Zdaniem gospodarzy, również polscy kibice nie zasłużyli na karę. Padły zarzuty agresywnego i prowokacyjnego zachowania wobec albańskich fanów. FIFA przyjrzała się również tej sprawie i w konsekwencji ukarała PZPN grzywną w wysokości 50 tysięcy franków szwajcarskich oraz zakazem wyjazdowym dla kibiców na listopadowy mecz z Andorą.
za:pzpn.pl
reklama

Michniewicz zostanie zwolniony z Legii

Michniewicz zostanie zwolniony z Legii

Matty Cash nie przyjąłby powołania od Southgate'a

Matty Cash nie przyjąłby powołania od Southgate'a
Czy zagrałbym w reprezentacji Anglii, gdyby teraz zadzwonił do mnie Gareth Southgate? Nie ma mowy! Mam polskie korzenie. Muszę być uczciwy wobec siebie i mojej rodziny. Podjąłem już decyzję. To spełnienie marzeń, aby reprezentować Polskę. Nigdy nie rozmawiałem z Southgate'em, nie było tematu mojego powołania, więc nie było też mowy o ewentualnym reprezentowaniu Anglii na Euro. Z polską stroną w kontakcie jestem za to od miesięcy.
Matty Cash za:Program ''Moc Futbolu'' na Kanale Sportowym

Najlepsza ''XI'' 12. kolejki PKO Ekstraklasy

Najlepsza ''XI'' 12. kolejki PKO Ekstraklasy
reklama

Wiadomość CR7 po blamażu z Liverpoolem

Wiadomość CR7 po blamażu z Liverpoolem
Czasami wynik jest inny, niż ten, o który walczymy. Czasem wynik jest inny, niż ten, którego chcemy. To tylko i wyłącznie nasza wina, nie można zrzucać tego na kogoś innego. Nasi kibice, po raz kolejny, byli niesamowici w swoim dopingu. Zasłużyli na więcej, o wiele więcej. To nasza rola, by im to zapewnić. Nadszedł czas, by to zrobić!
Cristiano Ronaldo za:instagram.com/cristiano/

Mocne oskarżenia ''Kowala'' wobec piłkarzy Legii

Mocne oskarżenia ''Kowala'' wobec piłkarzy Legii
W Legii jest pijacka grupa. Tego się już nie da ukryć, o tym mówią wszyscy. Po Leicester tak świętowali, że z Lechią nie mieli siły grać. Wśród nich jest jeden zawodnik, który grał w Gliwicach. O tej pijackiej grupie trzeba to powiedzieć, nie można tego ukrywać. Przecież nie ma przypadku w tym, że Michniewicz bierze pięciu rezerwowych do Gliwic. Grupa imprezowa... To nie są lata '90, co sobie w Anglii brali trzech rezerwowych na wyjazd i bez bramkarza sobie latali na mecze. Zaraz o wszystkim się pewnie dowiemy, wystarczy, że zwolnią trenera. Wystarczy sobie dodać 2+2.
Wojciech Kowalczyk za:''Liga Minus''

30-sekundowa konferencja prasowa Czesława Michniewicza

Czesław Michniewicz po wysokiej porażce z Piastem Gliwicem pojawił się na konferencji, wygłosił 30-sekundowy monolog, po czym wstał i opuścił salę...
źródło:youtube.com
reklama