reklama

Były trener BVB poprowadzi Newcastle?

Były trener BVB poprowadzi Newcastle?
reklama

Przyczyny słabszej gry Messiego według Henry'ego

Przyczyny słabszej gry Messiego według Henry'ego
Leo Messi w meczach PSG jest odizolowany, mało go przy piłce. Nie chcę przez to powiedzieć, że jest smutny. Wolałbym, gdyby grał bardziej w środku. Nie pasuje mi zbytnio jego ustawienie bliżej prawej strony. W środku boiska mógłby regulować tempo. Musi być jakiś sposób, aby zaangażować Mbappe, Neymara i Messiego we wspólną grę. Nie sądzę, aby Leo potrafił zrobić róznicę na prawym skrzydle, ale nie znam szczegółów założeń taktycznych. Kiedy jesteś ustawiony wyżej i gra odbywa się poza tym sektorem, to nie masz takiego wpływu na grę. Dostajesz mniej podań. Messi za wiele nie mówi, on przemawia z piłką przy nodze. Na ten moment, ta drużyna należy do Kyliana. On tam świeci najjaśniej. Więcej piłek przechodzi przez niego. W drużynie może być tylko jeden piłkarz dyktujący tempo gry. W PSG jest ich za dużo.
Thierry Henry za:getfootballnewsfrance.com

''Grupa bankietowa'' w szatni Legii

''Grupa bankietowa'' w szatni Legii
Według informacji Sport.interia.pl do "grupy bankietowej" w Legii należało pięciu piłkarzy: Lirim Kastrati, Mattias Johanssona, Lindsay Rose, Jurgen Çelhaka i Mahir Emreli. Mieli oni imprezować w domu wynajętym przez Johanssona nad Zalewem Zegrzyńskim. Trzech pierwszych zostało odsuniętych od kadry zespołu przez Michniewicza przed meczem z Piastem. Celhaka z kolei w weekend miał zagrać w meczu drużyny rezerw, ale odmówił udziału w spotkaniu. Emreli podpadł Michniewiczowi już przed meczem z Lechem, kiedy spóźnił się 45 minut na odprawę. Gdy trener na pomeczowej konferencji wypomniał mu niewykorzystaną sytuację, Azer przestał podawać mu rękę.
za:sport.interia.pl

Kibice Barcelony wyładowali swoją złość na Koemanie

Kibice Barcelony po przegranym 1-2 meczu z Realem Madryt postanowili dać upust swojej złości i skupili się na Ronaldzie Koemanie. Gdy ten opuszczał Camp Nou, został otoczony w samochodzie przez niezadowolonych fanów Blaugrany, którzy uderzali i kopali w jego auto, nie szczędząc mu gorzkich słów...
reklama

w Manchesterze są 2 rodzaje ludzi

w Manchesterze są 2 rodzaje ludzi
źródło:życie

Messi ratuje PSG

Messi ratuje PSG

Skład Atletico na mecz z Liverpoolem

Skład Atletico na mecz z Liverpoolem
reklama