reklama

Tak kibice Barcelony pożegnali Viniciusa

Hiszpańskie media są niemożliwe :D Tym razem policzono, że kibice Barcelony pokazali 66 środkowych palców schodzącemu z boiska Viniciusowi...
reklama

Messi wciąż bez gola w lidze francuskiej

Messi wciąż bez gola w lidze francuskiej

Puyol potępił zachowanie kibiców Barcelony

Puyol potępił zachowanie kibiców Barcelony
To, co spotkało Koemana ze strony ludzi pod stadionem jest niedopuszczalne. Też przez to przechodziłem, moje auto również atakowano. Po prostu się na nie rzucali. Tacy ludzie nie mogą się nazywać Katalończykami.
Carles Puyol za:@BarcaTimes

Były trener BVB poprowadzi Newcastle?

Były trener BVB poprowadzi Newcastle?
reklama

Przyczyny słabszej gry Messiego według Henry'ego

Przyczyny słabszej gry Messiego według Henry'ego
Leo Messi w meczach PSG jest odizolowany, mało go przy piłce. Nie chcę przez to powiedzieć, że jest smutny. Wolałbym, gdyby grał bardziej w środku. Nie pasuje mi zbytnio jego ustawienie bliżej prawej strony. W środku boiska mógłby regulować tempo. Musi być jakiś sposób, aby zaangażować Mbappe, Neymara i Messiego we wspólną grę. Nie sądzę, aby Leo potrafił zrobić róznicę na prawym skrzydle, ale nie znam szczegółów założeń taktycznych. Kiedy jesteś ustawiony wyżej i gra odbywa się poza tym sektorem, to nie masz takiego wpływu na grę. Dostajesz mniej podań. Messi za wiele nie mówi, on przemawia z piłką przy nodze. Na ten moment, ta drużyna należy do Kyliana. On tam świeci najjaśniej. Więcej piłek przechodzi przez niego. W drużynie może być tylko jeden piłkarz dyktujący tempo gry. W PSG jest ich za dużo.
Thierry Henry za:getfootballnewsfrance.com

''Grupa bankietowa'' w szatni Legii

''Grupa bankietowa'' w szatni Legii
Według informacji Sport.interia.pl do "grupy bankietowej" w Legii należało pięciu piłkarzy: Lirim Kastrati, Mattias Johanssona, Lindsay Rose, Jurgen Çelhaka i Mahir Emreli. Mieli oni imprezować w domu wynajętym przez Johanssona nad Zalewem Zegrzyńskim. Trzech pierwszych zostało odsuniętych od kadry zespołu przez Michniewicza przed meczem z Piastem. Celhaka z kolei w weekend miał zagrać w meczu drużyny rezerw, ale odmówił udziału w spotkaniu. Emreli podpadł Michniewiczowi już przed meczem z Lechem, kiedy spóźnił się 45 minut na odprawę. Gdy trener na pomeczowej konferencji wypomniał mu niewykorzystaną sytuację, Azer przestał podawać mu rękę.
za:sport.interia.pl

Kibice Barcelony wyładowali swoją złość na Koemanie

Kibice Barcelony po przegranym 1-2 meczu z Realem Madryt postanowili dać upust swojej złości i skupili się na Ronaldzie Koemanie. Gdy ten opuszczał Camp Nou, został otoczony w samochodzie przez niezadowolonych fanów Blaugrany, którzy uderzali i kopali w jego auto, nie szczędząc mu gorzkich słów...
reklama