Valencia łapie kontakt w doliczonym czasie gry!

Valencia walczy do końca i w 92. minucie Hugo Duro daje drużynie ostatni nadziei! Valencia 2-3 Atletico!

Vrsaljko podwyższa prowadzenie Atletico

Atletico Madryt szybko podwyższa prowadzenie po trafieniu Sime Vrsaljko! 1-3 dla stołecznej druzyny!

Przepiękny gol Alexander-Arnolda z rzutu wolnego!

Alexander-Arnold świetnie rozegrał rzut wolny z Mohamedem Salahem i uderzył nie do obrony! 1-1!

Pippo Inzaghi nie będzie kibicować bratu w derbach Mediolanu

West Ham na prowadzeniu po ''swojaku'' Alissona!

Ogbonna przeszkodził Alissonowi w interwencji po rzucie rożnym i Brazylijczyk wrzuca sobie piłkę do bramki! Arbiter sprawdzał później, czy gol został zdobyty prawidłowo, ale ostatecznie uznał, że faulu nie było i jest 1-0 dla West Hamu!

Kapitalna akcja i gol Antoine'a Griezmanna!

Antoine Griezmann odbiera piłkę na swojej połowie, biegnie z nią przez pół boiska i pięknym strzałem w samo okno wyprowadza Atletico na prowadzenie! 1-2 dla Atletico!

Savić pakuje piłkę do własnej bramki

Goncalo Guedes zagrywa mocną piłkę w pole bramkowe Atletico, ta odbija się jeszcze od Savicia i mamy remis 1-1!