reklama

Lewandowski ocenił Matty'ego Casha

Lewandowski ocenił Matty'ego Casha
Widać, że jest to niezwykle uśmiechnięty i otwarty chłopak. Zawodnik, który gra w Premier League, zawsze musi prezentować jakość, więc tutaj jestem spokojny. Ale patrząc przez pryzmat człowieka – widać tę otwartość, co jest dla nas ważne. Każdy przypadek jest inny. Jest u niego wielka chęć bycia tutaj, trenowania i pokazania swoich umiejętności. Każdy wie, że gra dla reprezentacji to zaszczyt. Mam nadzieję, że on to poczuł od pierwszego dnia i od razu zda sobie zda sprawę, o czym mówimy. Pod tym względem wewnętrzna chęć reprezentowania Polski da mu moc, by z uśmiechem przyjeżdżać na zgrupowanie.
Robert Lewandowski za:Łączy nas piłka
reklama

Thomas Mueller chce zostać trenerem

Thomas Mueller chce zostać trenerem
Myślę, że w przyszłości wszystko jest możliwe, ale nie mam żadnego konkretnego planu, który mam określony. Za trzy lata chcę zakończyć karierę, za cztery lata chcę spróbować zdobyć licencję trenerską. Mój plan jest taki, aby zawsze myśleć o tym, co jest najlepsze na jutro. To jest najważniejszy plan. Jeśli planujesz najbliższe 2, 3 lata i jesteś ze sobą szczery, to wiesz, że możesz planować, ale życie zawsze toczy się inaczej.
Thomas Mueller za:espnfc.com

Silny punkt Andory na mecz z Polską

Silny punkt Andory na mecz z Polską
Jesteśmy realistami, Polska ma bardzo silny zespół, a my należymy do najmniejszych krajów w Europie. Za cel stawiamy sobie maksymalnie utrudnić życie rywalom. Zwykle przegrywamy, ale robimy wszystko, aby było inaczej. Chcemy utrzymać bezbramkowy remis najdłużej, jak się da. Wiemy jednak, z kim się mierzymy. Polska ma silną drużynę i musi być na każdym wielkim turnieju. Sztuczna murawa to nasza przewaga, bo zespoły takie jak wasz, czują się na nim zestresowane. Spróbujemy więc Polakom trochę na tej murawie utrudnić zadanie.
Marc Vales za:Przegląd Sportowy

Pierwsze spotkanie Xaviego z Braithwaitem

Pierwsze spotkanie Xaviego z Braithwaitem
reklama

OFICJALNIE: Michał Probierz odchodzi z Cracovii!

OFICJALNIE: Michał Probierz odchodzi z Cracovii!
Cracovia poinformowała w oficjalnym komunikacie o rozwiązaniu umowy za porozumieniem stron z Michałem Probierzem. 49-letni szkoleniowiec pracował w krakowskiej drużynie od 2017 roku, łącząc funkcje trenera oraz wiceprezesa do spraw sportowych. Po 14 kolejkach obecnego sezonu Cracovia z 17 punktami na koncie plasuje się na 11. miejscu w tabeli. W ostatni weekend przegrała z Wisłą 0-1 w derbach Krakowa.
za:cracovia.pl

Kibice United w końcu sobie odpoczną

Kibice United w końcu sobie odpoczną

Sławomir Peszko o problemach w Legii Warszawa

Sławomir Peszko o problemach w Legii Warszawa
Widocznie tu problemem nie była osoba trenera Czesława Michniewicza. Piłkarze są trochę stłamszeni, czują też presję kibiców. A przecież tam w szatni są mocne charaktery, jest choćby Artur Jędrzejczyk. Coś trzeba zrobić. Nie może być tak, że teraz kibice Legii będą tam wyzywać i ścigać piłkarzy. Co to da? I tak połowa nie zrozumie. Myślisz, że dla Portugalczyka coś zmieni, że grupa chuliganów będzie go wyzywać i wymagać profesjonalizmu? Mistrzostwo Polski? Legii nie bierzemy pod uwagę. Niech patrzą do tyłu, a nie na to, ile mają straty do Lecha. To dla nich błędne myślenie. Być może jest problem z przygotowaniem piłkarzy. Ciężko znaleźć receptę. To nie jest tak, że pójdziesz do apteki, kupisz lek i od razu uzdrowisz Legię Warszawa.
Sławomir Peszko za:sport.interia.pl
reklama