reklama

Kastrati rezygnuje z powołania na rzecz przygotowań z Legią

Kastrati rezygnuje z powołania na rzecz przygotowań z Legią
reklama

Emreli porównał Legię do... Barcelony

Emreli porównał Legię do... Barcelony
Naprawdę nie wiem, co się dzieje z Legią w lidze. Wszyscy zawodnicy z naszego zespołu są wysokiej klasy. Można mówić o tym, że mamy pecha, ale z drugiej strony nie możemy już wygrać tylu meczów, więc gdzieś popełniamy błędy. Mam nadzieję, że ta czarna seria wkrótce się skończy. Jesteśmy tym naprawdę zmęczeni i chcemy to zmienić. Krytycy są i zawsze będą. To normalne, zwłaszcza gdy wyniki są poniżej oczekiwań. Spójrzmy na Barcelonę. Kto może powiedzieć, że ich zawodnicy nie są wysokiej klasy. Ale coś idzie nie tak. Tak jest też z nami.
Mahir Emreli za:legia.net

''XI'' kontuzjowanych w Barcelonie

''XI'' kontuzjowanych w Barcelonie

Matty Cash już potrafi śpiewać hymn Polski

Matty Cash już potrafi śpiewać hymn Polski
Tak, hymn już zna. Powiedzmy, że zna. Wczoraj wysłał próbkę. Odsłuchaliśmy komisyjnie. Powiedziałem mu, że to co musi zrobić, to nauczyć się hymnu chociaż nie wiem co by się działo. Jak będzie w wyjściowym składzie i pokażą go kamery to ma śpiewać. Ma być widać pasję, energię, ma poruszać ustami jakby śpiewał.
Jakub Kwiatkowski, rzecznik reprezentacji Polski za:Po Gwizdku
reklama

Lewandowski nie myśli o ''Złotej Piłce''

Lewandowski nie myśli o ''Złotej Piłce''
Jeśli chodzi o "Złotą Piłkę", to przestałem o tym myśleć. Nie pomagałoby mi to, gdyby spekulował, jakie mam szanse. Wolę się skupić na tym, co jest w tej chwili najważniejsze. Pewnie w dniu gali będzie czas, żeby o tym pomyśleć, zacząć się głowić. Mamy początek listopada, jeszcze trochę czasu. Nie ma sensu o tym myśleć, jest jeszcze trochę do roboty.
Robert Lewandowski za:Łączy nas piłka

Xavi zamierza wprowadzić nowe zasady w Barcelonie

Xavi zamierza wprowadzić nowe zasady w Barcelonie
Xavi w poniedziałek został zaprezentowany jako nowy trener Barcelony i od razu zabrał się do porządków w drużynie. Zdaniem hiszpańskich mediów 41-latek będzie wymagał od zawodników dużej dyscypliny. Piłkarze mają stawiać się w klubie na 90 minut przed rozpoczęciem treningu, a sztab trenerski aż 120 minut przed zajęciami. Członkowie drużyny mają dzięki temu więcej czasu poświęcać na przygotowanie taktyczne oraz inne ćwiczenia. Xavi chce także wpłynąć na nawyki żywieniowe swoich podopiecznych. Piłkarze Barcelony będą jeść wspólnie śniadanie i obiad w klubowej stołówce pod ścisłą kontrolą dietetyków. Nad zdrowiem zawodników będzie czekał nowy sztab fizjoterapeutów - dotychczasowy szef został już zwolniony, gdyż w drużynie dochodziło do zbyt wielu kontuzji. Za spóźnienie na trening będą wlepiane kary w wysokości od 100 euro, jednak ta zasada nie powinna dziwić, gdyż obowiązuje w wielu zespołach z europejskiej elity. Piłkarze będą musieli liczyć się także z większą kontrolą życia prywatnego. Na dwa dni przed meczem zawodnicy nie będą mogli po północy przebywać poza miejscem zamieszkania. Gracze Barcelony mają także zakaz jazdy rowerami elektrycznymi oraz surfowania. Każda dalsza podróż piłkarza będzie musiała być skonsultowana i zatwierdzona przez sztab szkoleniowy. Xavi wierzy, że dzięki wprowadzeniu większej dyscypliny będzie w stanie lepiej przygotować piłkarzy do walki o powrót na szczyt La Ligi.
za:as.com

Jacek Zieliński wróci do Cracovii?

Jacek Zieliński wróci do Cracovii?
reklama