reklama

Specjalny zapis w nowym kontrakcie Dembele

Specjalny zapis w nowym kontrakcie Dembele
Podczas powitalnej konferencji Xavi zapowiedział, że jednym z priorytetów klubu jest przedłużenie wygasającego w lipcu 2022 roku kontraktu Ousmenem Dembele. Piłkarz przeszedł do Barcelony w 2017 roku za ponad 100 milionów euro, jednak z powodu wielu kontuzji zagrał od tamtego czasu zaledwie w 119 meczach, strzelając w nich 30 bramek. Znając podatność Francuza na urazy, klub chce zaproponować mu wyjątkową umowę, której wysokość będzie zależeć od... jego zdrowia. Podstawowa pensja 24-latka zostałaby obniżona do minimalnego poziomu, a Dembele otrzymywałby wysokie bonusy uzależnione od liczby rozegranych przez niego spotkań. W ten sposób Barcelona zabezpieczyłaby się finansowo w wypadku, gdyby piłkarz większość czasu spędzał nie na boisku, a w gabinetach fizjoterapeutów.
za:sport.es
reklama

Pierwsze dni Matty'ego Casha na zgrupowaniu reprezentacji Polski

Rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji Polski w Hiszpanii przed meczami eliminacji do MŚ z Andorą i Węgrami! Największą atrakcją było oczywiście pojawienie się na zgrupowaniu nowego reprezentanta, Matty'ego Casha ;)
źródło:youtube.com

Nieomylność Busquetsa podczas gry w dziada

Sergio Busquets jako jedyny zawodnik z drużyny podającej piłki znalazł się w środku i tak dobrze rozdysponowywał piłki, że piłkarze próbujący przejąć podania nie mieli żadnych szans, żeby chociaż powąchać piłkę!

Pochettino porównał Ligue 1 do Premier League

Pochettino porównał Ligue 1 do Premier League
Nie chcę powiedzieć, że liga francuska jest lepsza od angielskiej. Ale myślę, że jest różnica w sposobie rozgrywania meczów. W Ligue 1 spotkania są bardziej fizyczne niż w Premier League. Czuję, że Ligue 1 to skomplikowana liga. Wszystkie drużyny tutaj mają odpowiednią jakość, nigdy się nie poddają, zawsze walczą. To bardzo dobra liga i cieszę się, że mogę tu pracować.
Mauricio Pochettino za:RMC Sport
reklama

Klucz do sukcesu West Hamu według Łukasza Fabiańskiego

Klucz do sukcesu West Hamu według Łukasza Fabiańskiego
Mamy przekonanie, że możemy sprawić problemy każdej drużynie w lidze. Dzięki temu idzie nam tak dobrze. Wiemy, jakim zespołem jesteśmy i to przekonanie pomaga nam osiągać dobre wyniki. Znamy nasze mocne i słabe strony. Dzięki temu wiemy, jak odnaleźć się w obecnej sytuacji. Wiem, jak wiele czasu poświęcamy pracy nad stałymi fragmentami. W trakcie meczów widzę, jak bramkarze przeciwnej drużyny są świadomi zagrożenia. To działa, więc będziemy to stosować w dalszym etapie sezonu.
Łukasz Fabiański za:WHU TV

Tak miała brzmieć przemowa Xaviego do piłkarzy Barcelony

Tak miała brzmieć przemowa Xaviego do piłkarzy Barcelony
To, co wydarzyło się w Vigo, nie może się powtórzyć. Trzeba zawsze być czujnym, nie można po pierwszej połowie prowadzić trzema golami i pozwolić sobie na stratę punktów. Proszę was wszystkich, abyście byli twardzi i konkurencyjni. Musicie uwierzyć w siebie i w to, że gra w Barcelonie to powód do dumy. Ten zespół zawsze musi walczyć.
Xavi za:marca.com

Matty Cash trenuje z reprezentacją Polski

Matty Cash trenuje z reprezentacją Polski
reklama