reklama

Serbscy kibice świętują awans na MŚ 2022

Chyba nie trzeba wyjaśniać, czyją ''cieszynkę'' skopiowali :P
reklama

Rady Ludovica Obraniaka dla Matty'ego Casha

Rady Ludovica Obraniaka dla Matty'ego Casha
Jedną z najważniejszych rzeczy, których Cash musi unikać, to alienacja, chowanie się w pokoju, unikanie częstego kontaktu z innymi kadrowiczami. Czasem jest ku temu pokusa, ja tak miałem po prostu ze strachu. Oczywiście wszystko wynika z braku znajomości języka. Teraz myślę, że to unikanie kontaktów było jednym z moich podstawowych błędów. Cash powinien też znaleźć, że tak powiem, mentora, kogoś kto wprowadzi go do zespołu. Ja takiego miałem, bo też nie było jednak tak, że ciągle siedziałem sam, w tym pokoju. Ja zawsze mogłem liczyć na pomoc Krychowiaka. Powinien się uczyć polskiego, ale nie powinniście go aż tak mocno naciskać. Nie powinniście natychmiast domagać się wywiadów po polsku, ogromnych postępów w krótkim czasie. Zrozumcie: dla piłkarza, urodzonego poza Polską, poza tym kręgiem kulturowym, język polski jest ultra trudny. Powtarzam: ultra trudny. Dlatego dajcie Cashowi czas. Niech się uczy, ale nie sprawdzajcie co pięć minut jego postępów.
Ludovic Obraniak za:sportowefakty.wp.pl

OFICJALNIE: Wilde-Donald Guerrier piłkarzem Wieczystej Kraków!

OFICJALNIE: Wilde-Donald Guerrier piłkarzem Wieczystej Kraków!
32-letni Wilde-Donald Guerrier został nowym zawodnikiem Wieczystej Kraków. Doświadczony reprezentant Haiti związał się z krakowskim klubem kontraktem do końca sezonu z możliwością przedłużenia o 12 miesięcy. Ostatnim klubem Guerriera był cypryjski Apollon Limassol, a polscy kibice mogą kojarzyć go z udanych występów w Wiśle Kraków w latach 2013-2016.
za:kswieczysta.com

W takich warunkach Mateusz Borek komentował mecz Andora - Polska

W takich warunkach Mateusz Borek komentował mecz Andora - Polska
Dwa tygodnie temu spłonęło to rusztowanie. Więc zrobili drugie, prowizoryczne. Wchodzisz po drabince, to rusztowanie się trochę trzęsie. Siedzi ktoś z UEFA, siedzi duet z Polsatu, ja z Marcinem Żewłakowem. I wszystko się trzęsie. Były plastikowe krzesła, na których nie dało się usiąść. Komentowaliśmy z dala od stolika, gdzie są dwa monitory. Pierwszy z tym, co się dzieje na boisku, drugi informacyjny ze składami, kartkami. Jak zaczęły emocje i strzeliliśmy gola, to zaczęliśmy się lekko ruszać, bo człowiek żywo komentuje. Nagle patrzymy, a ten monitor spada ze stolika sześć metrów w dół. Patrzę w lewo, mam siedem metrów do ławki rezerwowych. Trener reprezentacji Polski pokazuje nam, że ten monitor o tyle spadł od głowy sędziego technicznego. Naprawdę niewiele brakowało do tragedii. Mogło się skończyć bardzo tragicznie. Gdyby taki monitor wielkości normalnego telewizora spadł na sędziego technicznego, to byłby duży problem.
Mateusz Borek za:Moc Futbolu
reklama

OFICJALNIE: Dean Smith trenerem Norwich City!

OFICJALNIE: Dean Smith trenerem Norwich City!
Dean Smith został nowym trenerem Norwich City. 50-latek został zwolniony w zeszłym tygodniu z Aston Villi, a teraz ma pomóc ekipie ''Kanarków'' w utrzymaniu w Premier League. Drużyna plasuje się obecnie na ostatnim miejscu w tabeli i do bezpiecznego miejsca traci 5 punktów.
za:canaries.co.uk

Wymowne zachowanie CR7 po końcowym gwizdku meczu z Serbią

Po sensacyjnej porażce Portugalii z Serbią kamery uchwyciły Cristiano Ronaldo, który jeszcze na boisku miał pretensje do Fernando Santosa...

Mecze w TV: 15 Listopada 2021

20 :45TVP 1, Polsat Sport P1
Polska vs Węgry
Eliminacje do MŚ 2022
20 :45Polsat Sport P2
San Marino vs Anglia
Eliminacje do MŚ 2022
20 :45Polsat Sport P3
Szkocja vs Dania
Eliminacje do MŚ 2022
20 :45Polsat Sport P4
Irlandia Północna vs Włochy
Eliminacje do MŚ 2022
20 :45Polsat Sport P5
Szwajcaria vs Bułgaria
Eliminacje do MŚ 2022
20 :45Polsat Sport News
Albania vs Andora
Eliminacje do MŚ 2022
reklama