reklama

Nic nie powstrzyma Louisa Van Gaala

Nic nie powstrzyma Louisa Van Gaala
reklama

Jerzy Dudek jest zachwycony występem Casha z Andorą

Jerzy Dudek jest zachwycony występem Casha z Andorą
Doczekaliśmy się debiutu Matty’ego Casha. Spodziewałem się, że 24-latek zagra od pierwszej minuty, ostatecznie dostał dwa kwadranse, ale to wystarczyło. Myślę, że jak każdy kibic zauważyłem potężną różnicę w jakości. Cash miał tak naprawdę dwie akcje, gdzie zgrał i wyszedł na pozycję. Dwukrotnie zrobił taki sprint, że pozostali nasi zawodnicy nie zbliżyli się prędkością do niego. Widać, że Cash występuje w dobrym klubie i w dobrej lidze. Nic dziwnego, że Sousa nalegał na to, żeby ten zawodnik mógł grać dla kadry. Jak już się zaaklimatyzuje, to powinniśmy mieć z niego dużo pożytku. Dobrze, że udało się go powołać już teraz, w momencie gdy wynik eliminacji był tak naprawdę rozstrzygnięty. Wydaje się, że jeśli wszystko dobrze pójdzie, to w marcu będziemy mieli gotowego piłkarza.
Jerzy Dudek za:Przegląd Sportowy

Prezentacja Daniego Alvesa już w środę!

Prezentacja Daniego Alvesa już w środę!
FC Barcelona poinformowała, że oficjalna prezentacja Daniego Alvesa będzie miała miejsce w środę 17 listopada na Camp Nou o godzinie 14:00. 38-letni Brazylijczyk przeszedł już testy medyczne i zwiąże się z katalońskim klubem kontraktem do końca obecnego sezonu.
za:fcbarcelona.com

Mariusz Rumak nie jest już trenerem reprezentacji Polsku U-19

Mariusz Rumak nie jest już trenerem reprezentacji Polsku U-19
źródło:pzpn.pl
reklama

Serbscy kibice świętują awans na MŚ 2022

Chyba nie trzeba wyjaśniać, czyją ''cieszynkę'' skopiowali :P

Rady Ludovica Obraniaka dla Matty'ego Casha

Rady Ludovica Obraniaka dla Matty'ego Casha
Jedną z najważniejszych rzeczy, których Cash musi unikać, to alienacja, chowanie się w pokoju, unikanie częstego kontaktu z innymi kadrowiczami. Czasem jest ku temu pokusa, ja tak miałem po prostu ze strachu. Oczywiście wszystko wynika z braku znajomości języka. Teraz myślę, że to unikanie kontaktów było jednym z moich podstawowych błędów. Cash powinien też znaleźć, że tak powiem, mentora, kogoś kto wprowadzi go do zespołu. Ja takiego miałem, bo też nie było jednak tak, że ciągle siedziałem sam, w tym pokoju. Ja zawsze mogłem liczyć na pomoc Krychowiaka. Powinien się uczyć polskiego, ale nie powinniście go aż tak mocno naciskać. Nie powinniście natychmiast domagać się wywiadów po polsku, ogromnych postępów w krótkim czasie. Zrozumcie: dla piłkarza, urodzonego poza Polską, poza tym kręgiem kulturowym, język polski jest ultra trudny. Powtarzam: ultra trudny. Dlatego dajcie Cashowi czas. Niech się uczy, ale nie sprawdzajcie co pięć minut jego postępów.
Ludovic Obraniak za:sportowefakty.wp.pl

OFICJALNIE: Wilde-Donald Guerrier piłkarzem Wieczystej Kraków!

OFICJALNIE: Wilde-Donald Guerrier piłkarzem Wieczystej Kraków!
32-letni Wilde-Donald Guerrier został nowym zawodnikiem Wieczystej Kraków. Doświadczony reprezentant Haiti związał się z krakowskim klubem kontraktem do końca sezonu z możliwością przedłużenia o 12 miesięcy. Ostatnim klubem Guerriera był cypryjski Apollon Limassol, a polscy kibice mogą kojarzyć go z udanych występów w Wiśle Kraków w latach 2013-2016.
za:kswieczysta.com
reklama