reklama

Stanowisko puchaczy

Stanowisko puchaczy
reklama

Jozak ostro podsumował Kucharczyka

Jozak ostro podsumował Kucharczyka
Zdecydowanie wcześniej pożegnałbym Michała Kucharczyka. Powinien odejść po rundzie jesiennej. Wiele mogłoby się potoczyć wtedy inaczej. To człowiek, który czuł się ważniejszy od całego klubu. Niczym Leo Messi w Barcelonie… Wiem już, że zarządzanie ludźmi jest kluczowe w dużych klubach. Relacje ze wspomnianym piłkarzem były punktem zwrotnym w trakcie mojego pobytu w Warszawie. Czuł się silniejszy i istotniejszy ode mnie, ale też od Legii. Wszyscy wiedzieli, kto wynosi informacje. Nie mówiłem o tym wcześniej, ale była grupa, która decydowała się na takie zachowania. Nie powinno do tego dochodzić, tak jak nikt nie może być ponad klubem. Do takich sytuacji po prostu nie można dopuszczać.
Romeo Jozak za:sport.tvp.pl

Xavi Simons podjął decyzję odnośnie swojej przyszłości?

Xavi Simons podjął decyzję odnośnie swojej przyszłości?
Xavi Simons coraz mocniej rozważa odejście z PSG wraz z końcem czerwca 2022 roku. Wtedy 18-latek byłby wolnym zawodnikiem. Ostateczna decyzja nie została jednak jeszcze podjęta. W każdym razie jego sytuację bacznie obserwują kluby z Niemiec i Hiszpanii.
za:Fabrizio Romano na Twitterze

To Conte chciał do United, a United nie chciało Conte

To Conte chciał do United, a United nie chciało Conte
Antonio Conte chciał pracować w Manchesterze United w momencie, gdy Ole był blisko zwolnienia. Wciąż czekał na ''Czerwone Diabły'', ale oni się nie odzywali. To Antonio chciał United, a nie United pytało o Antonio.
Fabrizio Romano za:Breaking The Lines
reklama

Wiadomość Puchacza po porażce z Węgrami

Wiadomość Puchacza po porażce z Węgrami

Nieudane zagranie piętą Piątka

Wczoraj Krzysztof Piątek... To zagranie chyba podsumowuje jego występ.

Jacek Bąk nie rozumie decyzji Paulo Sousy

Jacek Bąk nie rozumie decyzji Paulo Sousy
Nie rozumiem dlaczego Lewandowski grał z Andorą i dlaczego nie grał z Węgrami. Dla mnie to jest trochę niezrozumiałe. Dla mnie to dziwne, albo gramy na całego, albo nie gramy. Mogliśmy być rozstawieni, a teraz najprawdopodobniej nie będziemy. Glik, Lewandowski i Krychowiak to są trzy filary, dla których nie mamy na teraz zastępstwa. Moder tego jeszcze nie dźwignie, Bednarek bez Glika też inaczej wygląda, tak jak i atak bez Lewandowskiego. Tymoteusz Puchacz? Dla mnie to jest trochę chore, że jest zawodnik niegrający w klubie, a nagle trener widzi go w pierwszej jedenastce. Jak się mają czuć zawodnicy, którzy na co dzień grają w zespołach? To jest dla mnie niezrozumiałe. Wiem, że nie mamy za wielu opcji na tej pozycji, ale nie można stawiać na zawodnika, który nie gra. Przy golu na 0-1 Puchacz chciał tę piłkę chyba przerzucić na drugi słupek, on nie chciał jej wybić. Albo on jest na meczu, albo nie wiem gdzie.
Jacek Bąk za:sportowefakty.wp.pl
reklama