reklama

Puchacz jak... ''Piorun'' ze ''Ślepnąc od świateł''

Puchacz jak... ''Piorun'' ze ''Ślepnąc od świateł''
reklama

Słabe zarobki Jakuba Modera w Brighton

Słabe zarobki Jakuba Modera w Brighton
„Mirror” przygotował wykaz najgorzej zarabiających piłkarzy w poszczególnych klubach Premier League. Co zaskakujące, na tej liście znalazł się też Jakub Moder. Polak ma zarabiać 10 tysięcy funtów tygodniowo, co na warunki Premier League jest bardzo kiepskim wynikiem.
za:Mirror oraz weszlo.com

Tomasz Hajto krytykuje Sousę oraz Puchacza

Tomasz Hajto krytykuje Sousę oraz Puchacza
Jego zmiany - zmienia Matthew Casha i Modera w przerwie, dwóch najlepszych zawodników i nasza gra jest szarpana. Momentami gramy na 60-70 metrach, to jest archaiczny futbol. Do tego w środku pola to jest potężna dziura, tam praktycznie nie ma nikogo. Pogubiłem się totalnie w hierarchii. Roman Kołtoń mówi mi zawsze, że ta hierarchia w drużynie istnieje, po tym spotkaniu ja tak szczerze nie wiem, jaka ona jest. Po meczu z Węgrami wiem też czemu aktualnie Puchacz nie gra w Bundeslidze w swoim klubie. Nie ważne, na jakiej pozycji w defensywie grasz, czy na wahadle, czy nie. Podstawą jest przede wszystkim to, że musisz umieć bronić. On pokazał, że ma z tym naprawdę ogromne problemy.
Tomasz Hajto za:polsatsport.pl

Widzicie podobieństwa?

Widzicie podobieństwa?
reklama

Jude Bellingham okrutnie załatwił kibica, który chciał jego koszulkę

Aż się przykro człowiekowi zrobiło... ;)

Stanowisko puchaczy

Stanowisko puchaczy

Jozak ostro podsumował Kucharczyka

Jozak ostro podsumował Kucharczyka
Zdecydowanie wcześniej pożegnałbym Michała Kucharczyka. Powinien odejść po rundzie jesiennej. Wiele mogłoby się potoczyć wtedy inaczej. To człowiek, który czuł się ważniejszy od całego klubu. Niczym Leo Messi w Barcelonie… Wiem już, że zarządzanie ludźmi jest kluczowe w dużych klubach. Relacje ze wspomnianym piłkarzem były punktem zwrotnym w trakcie mojego pobytu w Warszawie. Czuł się silniejszy i istotniejszy ode mnie, ale też od Legii. Wszyscy wiedzieli, kto wynosi informacje. Nie mówiłem o tym wcześniej, ale była grupa, która decydowała się na takie zachowania. Nie powinno do tego dochodzić, tak jak nikt nie może być ponad klubem. Do takich sytuacji po prostu nie można dopuszczać.
Romeo Jozak za:sport.tvp.pl
reklama