reklama

Szybko zleciało...

Szybko zleciało...
reklama

Mertens zakochał się we włoskim morzu

Mertens zakochał się we włoskim morzu
Kiedy się budzę, patrzę na morze. Jest piękne. Będę miał problem, gdy będzie trzeba wracać do Belgii. Muszę to opóźnić tak bardzo, jak to tylko możliwe.
Dries Mertens za:football-italia.net

Cash zachwycony atmosferą na PGE Narodowym

Cash zachwycony atmosferą na PGE Narodowym
W domu, przed wylotem na zgrupowanie, Matty uczył się hymnu. Dzwonił do nas i się chwalił, ile już się nauczył. A po meczu w Warszawie przyznał, że nigdzie nie czuł takiej atmosfery. Nawet na Wembley. I cały czas powtarzał, że już nie może się doczekać kolejnego meczu, w marcu.
Hannah Cash, siostra Matty'ego za:sport.tvp.pl

Xavi chce odmłodzić skład Barcelony

Xavi chce odmłodzić skład Barcelony
Xavi w rozmowie z władzami Barcelony poinformował, że Gerard Pique, Jordi Alba i Sergio Busquets będą grać w maksymalnie jednym meczu w tygodniu. Nowy trener chce wprowadzić więcej rotacji w składzie i dawać szanse takim piłkarzom jak Eric Garcia, Nico Gonzalez czy Alex Balde.
za:@gerardromero
reklama

Szokujące informacje francuskiego dziennikarza

Szokujące informacje francuskiego dziennikarza
Francuski dziennikarz Romain Molina w nocy z czwartku na piątek rozpętał prawdziwą burzę w środowisku piłkarskim. Współpracownik m.in. "Guardiana", "New York Times" i BBC ujawnił w trakcie dyskusji w pokoju na Twitterze szereg szokujących informacji. Według niego piłkarz Realu Madryt Ferland Mendy miał kopać po głowie leżącą na ulicy kobietę, a następnie się przed nią obnażyć. Molina ujawnił także, że wielu piłkarzy występujących w Premier League i Ligue 1 w młodości było gwałconych przez trenerów i do tej pory ponoszą konsekwencje zdrowotne z tego powodu. Inną wstrząsającą informacją podaną przez dziennikarza jest to, że w jedna ze szkółek piłkarskich w Demokratycznej Republice Konga jest prowadzona przez pedofilów. Oprócz tego, według informacji Moliny jeden z międzynarodowych trenerów został w 2017 roku złapany w trakcie gwałtu na dwóch trzynastolatkach. Klub, w którym wtedy pracował "po cichu" go zwolnił.
za:twitter.com/Trojkolorowa_

Mecze w TV: 19 Listopada 2021

20 :30Polsat Sport News
Miedź Legnica vs Odra Opole
Fortuna 1. Liga
20 :30Viaplay
Augsburg vs Bayern
Bundesliga
21 :00Eleven Sports 1
Monaco vs Lille
Ligue 1
21 :00nSport+
Levante vs Athletic
La Liga

Tajemnicze słowa agenta Pogby

Tajemnicze słowa agenta Pogby
Grudzień jest miesiącem marzeń, a ja nie mogę przestać marzyć. Lepiej jednak nie mówić o Paulu. Za wcześnie dyskutować o jego kontrakcie. Zobaczymy, co się wydarzy. Nie można nikomu zabronić marzyć.
Mino Raiola, agent Pogby za:@TEAMtalk
reklama