reklama

Lubański krytykuje Lewandowskiego

Lubański krytykuje Lewandowskiego
Jakie przemęczenie? Na tym poziomie zawodnik tak dobrze przygotowany, jak Robert Lewandowski, może odczuwać zmęczenie, ale psychiczne. Fizycznego nie ma. Gra świetnie w swoim klubie, strzela bramki. Nie jest to dla mnie żadne tłumaczenie. Uważam, że jakieś inne elementy były brane pod uwagę. Może bezpośrednia rozmowa z Sousą doprowadziła do tego, że nie zagrał. To już jest ich sprawa. Jako były kapitan reprezentacji podkreślam, że kapitan powinien jechać z zespołem do końca.
Włodzimierz Lubański za:sport.tvp.pl, wywiad Jakuba Kłyszejki
reklama

A Kimmich znowu na kwarantannie

A Kimmich znowu na kwarantannie

Szybko zleciało...

Szybko zleciało...

Mertens zakochał się we włoskim morzu

Mertens zakochał się we włoskim morzu
Kiedy się budzę, patrzę na morze. Jest piękne. Będę miał problem, gdy będzie trzeba wracać do Belgii. Muszę to opóźnić tak bardzo, jak to tylko możliwe.
Dries Mertens za:football-italia.net
reklama

Cash zachwycony atmosferą na PGE Narodowym

Cash zachwycony atmosferą na PGE Narodowym
W domu, przed wylotem na zgrupowanie, Matty uczył się hymnu. Dzwonił do nas i się chwalił, ile już się nauczył. A po meczu w Warszawie przyznał, że nigdzie nie czuł takiej atmosfery. Nawet na Wembley. I cały czas powtarzał, że już nie może się doczekać kolejnego meczu, w marcu.
Hannah Cash, siostra Matty'ego za:sport.tvp.pl

Xavi chce odmłodzić skład Barcelony

Xavi chce odmłodzić skład Barcelony
Xavi w rozmowie z władzami Barcelony poinformował, że Gerard Pique, Jordi Alba i Sergio Busquets będą grać w maksymalnie jednym meczu w tygodniu. Nowy trener chce wprowadzić więcej rotacji w składzie i dawać szanse takim piłkarzom jak Eric Garcia, Nico Gonzalez czy Alex Balde.
za:@gerardromero

Szokujące informacje francuskiego dziennikarza

Szokujące informacje francuskiego dziennikarza
Francuski dziennikarz Romain Molina w nocy z czwartku na piątek rozpętał prawdziwą burzę w środowisku piłkarskim. Współpracownik m.in. "Guardiana", "New York Times" i BBC ujawnił w trakcie dyskusji w pokoju na Twitterze szereg szokujących informacji. Według niego piłkarz Realu Madryt Ferland Mendy miał kopać po głowie leżącą na ulicy kobietę, a następnie się przed nią obnażyć. Molina ujawnił także, że wielu piłkarzy występujących w Premier League i Ligue 1 w młodości było gwałconych przez trenerów i do tej pory ponoszą konsekwencje zdrowotne z tego powodu. Inną wstrząsającą informacją podaną przez dziennikarza jest to, że w jedna ze szkółek piłkarskich w Demokratycznej Republice Konga jest prowadzona przez pedofilów. Oprócz tego, według informacji Moliny jeden z międzynarodowych trenerów został w 2017 roku złapany w trakcie gwałtu na dwóch trzynastolatkach. Klub, w którym wtedy pracował "po cichu" go zwolnił.
za:twitter.com/Trojkolorowa_
reklama