reklama

De Gea też pożegnał Solskjaera

De Gea też pożegnał Solskjaera
Zawsze dawałeś z siebie wszystko i każdy wie, że jesteś legendą.
David de Gea za:Twitter
reklama

Conor McGregor pożegnał Solskjaera

Conor McGregor pożegnał Solskjaera
Chciałbym bardzo podziękować żywej legendzie - Ole Gunnarowi Solskjaerowi! Ole, jesteś wieczny! Ikona! Inspiracja! Bohater! Legenda! Dziękuję Ole. Tak właśnie wygląda ''wieczna legenda''!
Conor McGregor za:Twitter

Po meczu z Węgrami ''Lewy'' nie zatrzymał się na wywiad

Po meczu z Węgrami ''Lewy'' nie zatrzymał się na wywiad
Zacznę od tego, że jeśli Robert wiedział, że nie zagra w meczu z Węgrami to powinien był do nas wyjść na płytę po spotkaniu z Andorą. Oczywiście "powinien" to jest takie słowo, które wynika z faktu, że tak by wypadało. Ja rozumiem, że nie zawsze piłkarz ma obowiązek przyjść przed kamerę, też musi pamiętać, że my tam nie stoimy dla swojej przyjemności, tylko po to żeby być łącznikiem między zawodnikami, a kibicami. Po to żeby kibic mógł sobie wyrobić zdanie na temat danej sytuacji. Usłyszeliśmy, że Robert nie przyjdzie, na meczu z Węgrami pojawił się w szatni. Kiedy przechodził to wyraził chęć porozmawiania przed meczem, jednak wrócił tak późno z murawy, że nie było już na to szans. Zaczynał się już mecz i zaczynał się już komentarz. Wspólnie z Jackiem Kurowskim zapytaliśmy się czy zatrzyma się po meczu. Kiwnął głową, ok. Natomiast po meczu sytuacja wyglądała w taki sposób, że przemknął koło nas. Ja Roberta dwukrotnie wołałem, prosiłem żeby się zatrzymał, nawet nie spojrzał w moim kierunku. Więc nie było szansy porozmawiania, usłyszenia i skonfrontowania tego co się wydarzyło po końcowym gwizdku. Widzieliśmy tylko ten filmik na Łączy Nas Piłka, w którym nie do końca chyba wszyscy byli zorientowani co się dzieje, co się stało, jaka jest konsekwencja tego meczu. Nie mam na to wpływu, że ktoś nie zatrzymuje się i nie udziela wywiadu. Była szansa na to żeby powiedzieć dwa słowa od siebie. Dlaczego nie grałem, dlaczego tak się stało, może byśmy byli po prostu mądrzejsi.
Marcin Feddek za:polsatsport.pl

Niedzielny remis w Niecieczy

Niedzielny remis w Niecieczy
reklama

Pochettino jest kandydatem numer jeden!

Pochettino jest kandydatem numer jeden!
Według ''Sky Sports'' to Mauricio Pochettino jest głównym kandydatem na nowego trenera Manchesteru United. Drugie nazwisko na liście to Erik ten Hag. Obaj trenerzy są obecnie niedostępni, dlatego ''Czerwone Diabły'' rozglądają się za tymczasowym rozwiązaniem.
za:Kaveh Solhekol na Twitterze

Jasna odpowiedź Enrique na plotki o Manchesterze United

Jasna odpowiedź Enrique na plotki o Manchesterze United
Cristiano Ronaldo chciałby, żebym został trenerem Manchesteru United? Czy to jest prima aprilis?
Luis Enrique za: Josep Soldado Gómez na Twitterze

Agent CR7 stawia na Lopeteguiego

Agent CR7 stawia na Lopeteguiego
Agent Cristiano Ronaldo Jorge Mendes chciałby, żeby to Julen Lopetegui zastąpił Ole Gunnara Solskjaera w Manchesterze United.
za: utdreport
reklama