reklama

Raphinha daje Leeds United wygraną w doliczonym czasie gry!

W doliczonym czasie gry Marc Guehi uderza piłkę ręką we własnym polu karnym i po długiej analizie VAR arbiter w końcu wskazuje na ''wapno''! Tam do piłki podchodzi Raphinha i w 93. minucie dał Leeds United 3 punkty!
reklama

Patrice Evra ostro o plebiscycie ''Złotej Piłki''

Patrice Evra ostro o plebiscycie ''Złotej Piłki''
Witam was na gali Złotego Balona. Tak balona, a nie piłki, bo to zawstydzająca sprawa od wielu lat. I już wystarczy. Robert Lewandowski dostał nagrodę, którą stworzyli specjalnie dla niego. Dlaczego? Bo oni czuli się winni. Tam jest korupcja. Ludzie otwórzcie oczy. Ja jestem nikim, by mówić, kto zasłużył, a kto nie. Ale widzę komentarze: "kradzież, kradzież". Ludzie się nie zgadzają. Gdybym umieścił ankietę o Lewandowskim i Messim, to Lewandowski, by wygrał. Mój przekaz dotyczy tej wielkiej, skorumpowanej organizacji. Lewandowski był najlepszy i rok temu, i teraz. Zrobił więcej niż Messi. Messi zabija rywali na boisku, ale i poza nim. Powiedział, że Lewandowski zasłużył na nagrodę w zeszłym sezonie. Ale co z tym rokiem, Leo? Robert, jest mi przykro z twojego powodu. Znów zostałeś okradziony. Wszyscy fani piłki nożnej zrozumieją, o czym mówię, nie wspominam tu o tych, co tylko grają w FIFĘ na konsoli.
Patrice Evra za:instagram.com/patrice.evra

Koszmarne pudło Dybali z rzutu karnego

Paulo Dybala mógł w doliczonym czasie gry dobić Salernitanę, jednak przy wykonywaniu rzutu karnego się poślizgnął i wybił piłkę daleko w trybuny. Salernitana 0 - 2 Juventus!

Absurdalny wykop piłki łotewskiej piłkarki

Żeńska reprezentacja Anglii rozgromiła Łotyszki aż 20-0 w eliminacjach do mistrzostw świata, a ten wykop z końcowych sekund idealnie pokazuje, na jakim poziomie grały zawodniczki z ekipy gości...
reklama

Morata podwyższa prowadzenie Juventusu

Bernardeschi zagrywa w pole bramkowe, Morata tylko dokłada nogę i jest 0-2 dla Juventusu!

''Bomba'' Dybali w meczu z Salernitaną!

Paulo Dybala wymienił piłkę z Kulusevskim i huknął sprzed pola karnego nie do obrony! 0-1 dla Juventusu!

Wolej Teemu Pukkiego na 1-1!

Pukki huknął z woleja i mamy remis 1-1!
reklama