reklama

Fantastyczna akcja Mbappe i efektowny gol Leo Messiego!

Co za akcja PSG! Co za gol Leo Messiego! Jest już 3-0 dla podopiecznych Mauricio Pochettino!
reklama

Szoboszlai wyprowadza RB Lipska na prowadzenie!

Szoboszlai wykorzystuje fantastyczną prostopadłą piłkę i wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie w meczu z Manchesterem City! 1-0!

Imponujący wyczyn Kyliana Mbappe

Imponujący wyczyn Kyliana Mbappe

Mbappe w meczu z Club Brugge

Mbappe w meczu z Club Brugge
reklama

Ładny wolej Mbappe na 2-0!

Jest 7. minuta spotkania, a PSG prowadzi już z Club Brugge 2-0! Drugiego gola zdobywa w meczu Kylian Mbappe, który tym razem pokonuje Mignoleta ładnym strzałem z woleja!

Mbappe otwiera wynik meczu w 2. minucie!

Mbappe dobija strzał Mendesa i jest 1-0 dla PSG już w 2. minucie spotkania!

Radosław Majdan nie wierzy w wygraną Legii ze Spartakiem

Radosław Majdan nie wierzy w wygraną Legii ze Spartakiem
Daję Legii jeden procent szans na wyjście z grupy. Myślę, że będzie bardzo ciężko, ostatnio Rosjanie wygrali w Neapolu. Generalnie to bardzo trudna grupa i odpaść z niej to żaden wstyd, gdyż jest wyjęta niczym z Ligi Mistrzów. Bardziej martwi fakt, że Legia traci seryjnie bramki, czy to z Napoli, czy ze Stalą Mielec. A to może zadecydować o niepowodzeniu na kilku frontach. Warszawianie są strasznie podatni na kontrataki. Nie ma liderów w zespole, a nowi piłkarze z miejsca nimi nie zostaną. Domagoj Antolić i Marko Vesović nie dostali nowych umów, a byli ważnymi piłkarzami w drużynie. W ich miejsce przychodzą niesprawdzeni obcokrajowcy. Dla mnie jest to niezrozumiałe. Legia prędzej czy później wyjdzie z tego dołka, ale teraz w zespole nie ma regularności i jako drużyna po prostu nie funkcjonuje...
Radosław Majdan za:sportowy24.pl
reklama