reklama

PETARDA Kevina De Bruyne'a na 5-0!

KDB! CO ZA GOL! Belg huknął sprzed pola karnego i Meslier mógł tylko patrzeć, jak piłka wpada do jego bramki! 5-0 dla ''The Citizens''!
reklama

Płaski strzał Mahreza na 4-0!

Manchester City nie zwalnia tempa po przerwie. 4-0 dla ''The Citizens''!

Obrońcy zawsze chcą się pokazać na tle Lewandowskiego

Obrońcy zawsze chcą się pokazać na tle Lewandowskiego
Oczywiście, że jestem zadowolony z jego występu i dwóch strzelonych bramek, zwłaszcza że wcześniej dwie okazje przeszły mu obok nosa. Nigdy nie jest mu łatwo, ponieważ obrońcy uwielbiają grać przeciwko Robertowi. Defensorzy zawsze chcą udowodnić, że potrafią bronić i powstrzymać najlepszego napastnika na świecie. Nie miał ostatnio łatwo – w spotkaniu z Mainz miał niewiele miejsca. Czasami musi walczyć jednocześnie z 2-3 obrońcami. Jednakże w dzisiejszym meczu z VfB szybko wszedł w grę. Zmarnował może jedną czy dwie sytuacje, ale technicznie bardzo dobrze się poruszał, zmieniał pozycję i pracował ciałem. Dlatego też jestem bardzo zadowolony z jego występu.
Julian Nagelsmann za:Viaplay

De Bruyne pewnie pokonuje Mesliera

Rodri wypuszcza De Bruyne'a i Belg mocnym strzałem pokonuje Mesliera! 3-0!
reklama

Grealish szybko podwyższa prowadzenie City

Mahrez dośrodkowuje w pole karne, Grealish najlepiej wychodzi do piłki i mocnym strzałem głową pakuje ją do bramki. 2-0!

Radomiak remisuje z Piastem po wyrównanym meczu

Radomiak remisuje z Piastem po wyrównanym meczu

Phil Foden daje Manchesterowi City prowadzenie

Meslier niefortunnie interweniuje po akcji Rodriego, piłka trafia do Fodena, a ten mimo interweniujących obrońców Leeds pakuję piłkę do bramki! 1-0 dla gospodarzy!
reklama