reklama

Guardiola pojawił się na pożegnaniu Aguero

Guardiola pojawił się na pożegnaniu Aguero
reklama

Aguero daje Manchesterowi City mistrzostwo Anglii

Końcówka sezonu 2011/12 i jedna z najbardziej szalonych końcówek sezonu w Premier League w historii! Aguero w doliczonym czasie gry zdobywa decydującego o mistrzowskim tytule gola w meczu z QPR!
źródło:youtube.com

OFICJALNIE: 33-letni Sergio Aguero zakończył karierę

OFICJALNIE: 33-letni Sergio Aguero zakończył karierę
Ta konferencja została zorganizowana, aby zakomunikować, że podjąłem decyzję o zakończeniu kariery. To bardzo ciężkie chwile, ale jestem zadowolony ze swojej decyzji. Zdrowie jest najważniejsze. Dziesięć dni temu podjąłem decyzję na podstawie opinii lekarzy. Zrobiłem wszystko, co możliwe, aby sprawdzić, czy jest jakaś nadzieja, ale nie było jej zbyt wiele. Jestem bardzo dumny z mojej kariery. Zawsze marzyłem o grze w piłkę, nigdy nie myślałem, że przyjadę do Europy. Dziękuję Independiente za wyszkolenie, Atlético, że na mnie postawiło, gdy miałem 18 lat. Ludziom z City, którzy wiedzą, co do nich czuję. Ludziom z Barcelony, którzy się ze mną skontaktowali. Przybyłem do wspaniałego klubu, który świetnie mnie traktował. I argentyńskiej drużynie, którą kocham najbardziej. Myślę, że zrobiłem co w mojej mocy, żeby pomóc wygrywać. Odchodzę z podniesioną głową i bardzo szczęśliwy. Nie wiem, co mnie czeka w innym życiu, ale mam ludzi, którzy mnie kochają i życzą mi jak najlepiej. Dziękuję wszystkim kibicom klubów, w których grałem i zapamiętam piękne rzeczy, jakie przeżyłem.
Sergio Aguero za:fcbarca.com

Gigantyczne emocje Aguero podczas pożegnalnej konferencji

Sergio Kun Aguero w wieku 33 lat żegna się z futbolem z powodu problemów kardiologicznych... Ta decyzja to był prawdziwy cios dla Argentyńczyka :(
reklama

Guilherme raczej nie wróci do Legii

Guilherme raczej nie wróci do Legii
To prawda. Wszystko wskazuje na to, że w styczniu będę wolnym piłkarzem. Natomiast co do mojej przyszłości, to jeszcze nie zdecydowałem, gdzie zagram. Możliwe są obie opcje, zarówno gra w Europie, jak i powrót do Brazylii. Powrót na Łazienkowską? Legia to klub, który mam w sercu. Widzę, że teraz jest w trudnej sytuacji, ma spore kłopoty. Mój powrót? To byłoby trudne z finansowego punktu widzenia. Tak naprawdę nie znam jednak obecnych realiów Legii, jestem poza klubem już od kilku lat.
Guilherme za:sportowefakty.wp.pl

W taki sposób Roy Keane złożył urodzinowe życzenia swojej żonie

W taki sposób Roy Keane złożył urodzinowe życzenia swojej żonie
Wychodzi na to, że Irlandczyk dużo bardziej od swoje żony lubi... samego siebie :P

Rozbrajający baner wspierający Mateusza Klicha

Rozbrajający baner wspierający Mateusza Klicha
Mateusz Klich usunął konto w mediach społecznościowych po tym, jak posypała się na niego gigantyczna fala hejtu po złym występie z Chelsea. Z wielu stron pojawiły się jednak wyrazy wsparcia dla polskiego pomocnika, między innymi TEN baner z meczu z Manchesterem City: - Prawdziwi fani nie wyzywają naszych piłkarzy. Razem wygrywamy, razem przegrywamy, maszerujemy razem - pojawiło się na banerze. Tylko coś poszło nie tak z imieniem Polaka... :P
reklama