reklama

Cuisance broni się po kłótni z Nagelsmannem

Cuisance broni się po kłótni z Nagelsmannem
Dlaczego miałbym nie wracać do klubu po przerwie świątecznej? Okno transferowe otwiera się 1 stycznia, a my zaczynamy treningi dzień później. Usiądziemy i porozmawiamy o mojej sytuacji. Ja chcę grać więcej, łapać więcej minut na boisku. Ostatnia sytuacja z Nagelsmannem? Widziałem te wszystkie nagłówki. Z mojego punktu widzenia to było kompletnie źle zinterpretowane. Mam dobre relacje z Julianem Nagelsmannem, nigdy nie okazałbym mu braku szacunku. Raz mieliśmy ostrzejszą dyskusję, ale nie rzuciłem celowo w jego kierunku znacznika. Nie jestem piłkarzem, który psuje w drużynie atmosferę. Nie chcę kłócić się z klubem. Mam dobry charakter. Zapytajcie Nagelsmanna! Ciężko pracuję na treningach. Słuchanie tych wszystkich zarzutów jest czasami trudne, ale już na mnie nie robi wrażenia. Takie życie, muszę to po prostu zaakceptować i iść dalej.
Mickaël Cuisance za:bild.de
reklama

Kapitalna akcja Lorient na 1-0 w meczu z PSG!

Piłkarze Lorient przeprowadzili przykładny atak, Thomas Monconduit huknął nie do obrony i gospodarze do przerwy prowadzą z PSG 1-0!

Athletic łapie kontakt po golu Sanceta

Oihan Sancet uderza na bramkę Courtoisa i piłka po odbiciu od słupka ląduje w siatce! 1-2!

Benzema błyskawicznie podwyższa prowadzenie Realu

Jest dopiero 7. minuta meczu, a Real Madryt prowadzi z Athletikiem już 2-0! I po raz drugi do siatki trafia Karim Benzema, dla którego jest to 299. gol w barwach ''Królewskich''!
reklama

SPEKTAKULARNY gol Karima Benzemy!

KARIM BENZEMA! Co za gol! Co za akcja Realu! Vinicius wycofuje piłkę do Kroosa, ten wykłada ją Benzemie i Francuz w cudowny sposób daje Realowi prowadzenie! 0-1!

Drugi gol Kessiego w meczu z Empoli

Franck Kessie po raz drugi i Milan znów prowadzi z Empoli jedną bramką! 1-2!

Bajrami doprowadza do remisu!

Bajrami oddaje płaski strzał na bramkę Maignana i mamy remis 1-1!
reklama