Za to zagranie Ramos wyleciał z boiska w meczu z Lorient!

Sergio Ramos pojawił się na boisku w meczu z Lorient w drugiej połowie i... nawet nie dotrwał do końca. Hiszpan w końcówce meczu przerwał dobrze zapowiadający się kontratak gospodarzy i arbiter nie miał wątpliwości - druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka!

Minamino daje Liverpoolowi remis w 95. minucie!

Co za historia! Takumi Minamino strzela gola na 3-3 i dzięki temu mamy konkurs rzutów karnych!

Emreli może trafić do azerskiego Qarabagu

Liverpool ponownie łapie kontakt po golu Joty

Diogo Jota pokonuje Schmeichela i Liverpool przegrywa z Leicester City już tylko 2-3!

Theo Hernandez też strzelił gola Empoli

Theo Hernandez idealnie odnalazł się na pozycji napastnika i dołożył kolejnego gola! 1-4 dla Milanu!

Sprytny strzał Florenziego z rzutu wolnego na 1-3!

Florenzi posyła dość niski strzał z rzutu wolnego i podwyższa prowadzenie Milanu na 1-3!

Cuisance broni się po kłótni z Nagelsmannem

Dlaczego miałbym nie wracać do klubu po przerwie świątecznej? Okno transferowe otwiera się 1 stycznia, a my zaczynamy treningi dzień później. Usiądziemy i porozmawiamy o mojej sytuacji. Ja chcę grać więcej, łapać więcej minut na boisku. Ostatnia sytuacja z Nagelsmannem? Widziałem te wszystkie nagłówki. Z mojego punktu widzenia to było kompletnie źle zinterpretowane. Mam dobre relacje z Julianem Nagelsmannem, nigdy nie okazałbym mu braku szacunku. Raz mieliśmy ostrzejszą dyskusję, ale nie rzuciłem celowo w jego kierunku znacznika. Nie jestem piłkarzem, który psuje w drużynie atmosferę. Nie chcę kłócić się z klubem. Mam dobry charakter. Zapytajcie Nagelsmanna! Ciężko pracuję na treningach. Słuchanie tych wszystkich zarzutów jest czasami trudne, ale już na mnie nie robi wrażenia. Takie życie, muszę to po prostu zaakceptować i iść dalej.
Mickaël Cuisance za:bild.de