reklama

Odwołano dwa mecze Premier League w ''Boxing Day''

Odwołano dwa mecze Premier League w ''Boxing Day''
Większość meczów ostatniej kolejki Premier League została odwołana z powodu szalejącego w Wiekiej Brytanii wariantu Omicron. W czwartek potwierdzono, że zaplanowana na 26 i 27 grudnia 19. seria gier również nie odbędzie się w całości. Władze ligi oficjalnie poinformowały, że z powodu dużej liczby zachorowań nie odbędą się mecze Liverpoolu z Leeds United oraz Wolverhampton z Watfordem. Oba te mecze miały być rozegrane 26 grudnia o godzinie 13:30.
za:BBC
reklama

Hertha zgodziła się wypożyczyć Krzysztofa Piątka!

Hertha zgodziła się wypożyczyć Krzysztofa Piątka!

Ireneusz Mamrot zwolniony z Jagiellonii Białystok!

Ireneusz Mamrot zwolniony z Jagiellonii Białystok!
Według informacji Piotra Wołosika z ''Przeglądu Sportowego'' Ireneusz Mamrot został zwolniony ze stanowiska pierwszego trenera Jagiellonii Białystok. 51-letni trener prowadził klub z Białegostoku w latach 2017-19, po czym wrócił do niego na początku obecnego sezonu. Zwolnienie szkoleniowca to pokłosie słabej jesieni w wykonaniu Jagi. Zespół prowadzony przez Mamrota zajmuje obecnie dopiero 11. pozycję w tabeli PKO Ekstraklasy. Nie wiadomo jeszcze, kto będzie nowym trenerem białostoczan.
za:przegladsportowy.pl

Guardiola potwierdza odejście Ferrana Torresa

Guardiola potwierdza odejście Ferrana Torresa
To nie jest jeszcze oficjalnie sfinalizowane. Wiem, że oba zespoły negocjują i są blisko porozumienia, to wszystko. Kiedy klub to ogłosi, będzie wtedy oficjalne potwierdzenie. Czy jestem niezadowolony z odejścia Ferrana Torresa? Nie. Przede wszystkim chcę, żeby sami piłkarze byli szczęśliwi. Ferran jest z Hiszpanii, Barcelona się z nim skontaktowała. Powiedział mi, że chce odejść, a ja odpowiedziałem, żeby to zrobił. Jego agent dobił targu i opuszcza nasz zespół.
Pep Guardiola za:twitter.com/FabrizioRomano
reklama

Dwa hiszpańskie kluby powalczą o Cavaniego

Dwa hiszpańskie kluby powalczą o Cavaniego
Mimo iż Edinson Cavani ma kontrakt z Manchesterem United obowiązujący do końca obecnego sezonu, zimą piłkarz najprawdopodobniej odejdzie z klubu. Urugwajczyk chce mieć więcej szans na grę i jego marzeniem jest zakończenie kariery w Hiszpanii. Jednym z faworytów w wyścigu o jego podpis jest Barcelona, która szuka wzmocnienia ataku po zakończeniu kariery przez Sergio Aguero. Wiele jednak zależy od tego, czy Katalończykom uda się sprzedać Philippe Coutinho i Luuka de Jonga, którzy pobierają bardzo wysokie pensje. Zdaniem hiszpańskich mediów o doświadczonego Urugwajczyka powalczy również Sevilla. Andaluzyjczycy na okres Pucharu Narodów Afryki stracą Youssefa En-Nesyriego oraz Munira El Haddadiego, więc zimą będą chcieli wzmocnić atak. Całkiem możliwym scenariuszem w tym kontekście jest także powrót do drużyny Lopeteguiego Luuka de Jonga, a wówczas Edinson Cavani bez problemów będzie mógł zasilić szeregi Blaugrany, która pozostaje jego wymarzonym kierunkiem.
za:mundodeportivo.com

Adwokat Roberta Lewandowskiego zmiażdżył Cezarego Kucharskiego

Adwokat Roberta Lewandowskiego zmiażdżył Cezarego Kucharskiego
Chcieliśmy zostawić sprawę organom wymiaru sprawiedliwości, ale nieustanne ataki medialne ze strony Cezarego Kucharskiego zmuszają nas do przerwania milczenia. Wciąż kłamie, obraża, insynuuje i pomawia, atakując zza winkla. W gwarze ulicznej są określenia na takie osoby. To jest sprawa kryminalna. Nie mógł się pogodzić z tym, że Robert Lewandowski, mając ku temu wiele powodów, utracił do niego zaufanie i zmienił agenta oraz osoby zarządzające. Kucharski swoimi działaniami popełnił straszny błąd i wie o tym. Jedyna obrona, jaka mu pozostała, to szaleńczy atak przez notoryczne kłamstwa, insynuacje i robienie z siebie ofiary politycznej. Stać go jedynie na tanią insynuację. Ma płonną nadzieję, że ludzie pomyślą, iż Robert Lewandowski ma "pisowskiego adwokata". To frajerska, ubecka metoda działania zza winkla. Rzucić potwarz i się schować. Niektórzy tak mają i wyżej nie podskoczą. Oto człowiek mający zarzut o ordynarny szantaż na kilkadziesiąt milionów złotych dla siebie, który donosił do dziennikarza na swojego klienta i jego żonę, śmie porównywać się do więźnia politycznego tuż po 40. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego i w obliczu obecnej sytuacji na Białorusi. Proszę zwolnić mnie z komentarza w tym zakresie, bo nie chcę używać zbyt dosadnych słów. Żadnych świętości. Obrzydliwe.
Tomasz Siemiątkowski za:sport.onet.pl

Benzema żywą legendą Realu Madryt

Benzema żywą legendą Realu Madryt
reklama