reklama

Efektowny ''swojak'' Reece'a Jamesa

Reece James podbił głową piłkę na własnym polu karnym w bardzo efektowny sposób pokonał Edouarda Mendy'ego! 1-0 dla Aston Villi!
reklama

Wiadomość Jerzego Dudka do prezesa PZPN

Wiadomość Jerzego Dudka do prezesa PZPN
Panie Prezesie ! To jest biznes .. ile na stole ? 😜😜 niech PS wykupi kontrakt, PZPN trochę zarobi bo atmosfera i tak już siadła wokół niego po tej informacji 🔝 W marcu mogę poprowadzić chłopaków i zrobimy awans na MŚ ! Ryzyka nie ma żadnego więcej do zyskania 😍
Jerzy Dudek za:facebook.com/JerzyDudekFanpage

Marek Koźmiński jedzie po Paulo Sousie

Marek Koźmiński jedzie po Paulo Sousie

Kwiatkowski czuje się oszukany przez Sousę

Kwiatkowski czuje się oszukany przez Sousę
Jestem rozczarowany postawą trenera Sousy... Pracowaliśmy razem przez kilka miesięcy, i to dość blisko. Zdawało mi się, że jest między nami zaufanie. A teraz czuję się oszukany. Jestem na wakacjach, przed wylotem rozmawiałem z selekcjonerem kilkukrotnie i zapewniał mnie, że nie ma tematu jego odejścia, a to wszystko, co pisze się w mediach, to tylko plotki. Dziś już wiem, że nie mówił mi prawdy i czuję się z tym źle... Nie sądziłem, że będzie w stanie zachować się w ten sposób.
rzecznik prasowy reprezentacji Polski Jakub Kwiatkowski za:sport.interia.pl
reklama

A Zbigniew Boniek milczy...

A Zbigniew Boniek milczy...

Tak wyglądała rozmowa Kuleszy z Sousą

Tak wyglądała rozmowa Kuleszy z Sousą
Muszę uczciwie powiedzieć, że nie spodziewałem takiej niespodzianki na święta od selekcjonera. Trener próbował uzasadnić swoją prośbę o rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron, ale jego słowa zupełnie mnie nie przekonały. Stwierdził nawet, że to dobry moment na rozwiązanie umowy z perspektywy obu stron. Tymczasem z naszej perspektywy jest to moment absolutnie fatalny. Za chwilę przecież gramy nasze najważniejsze mecze od lat. Byłem przekonany, że to wyłącznie rozgrywki menedżerskie. Przecież ledwie kilkanaście dni wcześniej spotkaliśmy się w PZPN i planowaliśmy z trenerem szczegóły wyjazdu do Moskwy. Ani słowem nie wspomniał, że chciałby odejść. Ponadto Paulo Sousa i jego otoczenie kilkukrotnie dementowali podobne doniesienia medialne. Rozmawialiśmy pół godziny. Trener przedstawił uzasadnienie swojej prośby, a ja po kolei odniosłem się do każdego z argumentów, bo się z nimi zupełnie nie zgadzam. Zabolało mnie przede wszystkim, kiedy trener powiedział, że chce odejść, bo dostał ofertę z jednego z najlepszych klubów świata. Czy to oznacza, że praca z reprezentacją Polski nie jest dla niego wyróżnieniem?
Cezary Kulesza za:sportowefakty.wp.pl

Kto jest za?

Kto jest za?
reklama