reklama

Prezes PZPN ostrzega Paulo Sousę

Prezes PZPN ostrzega Paulo Sousę
Paulo Sousa jest związany kontraktem. Umów należy natomiast dotrzymywać. Nie możemy sobie pozwolić na lekceważenie reprezentacji Polski. Taka prośba to przejaw braku szacunku wobec nas wszystkich, kibiców, piłkarzy i pracowników federacji. Czekamy na dalsze kroki ze strony trenera. Mogę powiedzieć, że na pewno nie będziemy się biernie przyglądać lekceważeniu zobowiązań wobec reprezentacji Polski.
Cezary Kulesza za:sportowefakty.wp.pl
reklama

Matty Cash prokuruje karnego, a Jorginho zamienia go na bramkę

Matty Cash w ewidentny sposób fauluje Hudson-Odoia, a arbiter wskazuje na ''wapno''. Tam do piłki podchodzi Jorginho i mamy remis 1-1!

Efektowny ''swojak'' Reece'a Jamesa

Reece James podbił głową piłkę na własnym polu karnym w bardzo efektowny sposób pokonał Edouarda Mendy'ego! 1-0 dla Aston Villi!

Wiadomość Jerzego Dudka do prezesa PZPN

Wiadomość Jerzego Dudka do prezesa PZPN
Panie Prezesie ! To jest biznes .. ile na stole ? 😜😜 niech PS wykupi kontrakt, PZPN trochę zarobi bo atmosfera i tak już siadła wokół niego po tej informacji 🔝 W marcu mogę poprowadzić chłopaków i zrobimy awans na MŚ ! Ryzyka nie ma żadnego więcej do zyskania 😍
Jerzy Dudek za:facebook.com/JerzyDudekFanpage
reklama

Marek Koźmiński jedzie po Paulo Sousie

Marek Koźmiński jedzie po Paulo Sousie

Kwiatkowski czuje się oszukany przez Sousę

Kwiatkowski czuje się oszukany przez Sousę
Jestem rozczarowany postawą trenera Sousy... Pracowaliśmy razem przez kilka miesięcy, i to dość blisko. Zdawało mi się, że jest między nami zaufanie. A teraz czuję się oszukany. Jestem na wakacjach, przed wylotem rozmawiałem z selekcjonerem kilkukrotnie i zapewniał mnie, że nie ma tematu jego odejścia, a to wszystko, co pisze się w mediach, to tylko plotki. Dziś już wiem, że nie mówił mi prawdy i czuję się z tym źle... Nie sądziłem, że będzie w stanie zachować się w ten sposób.
rzecznik prasowy reprezentacji Polski Jakub Kwiatkowski za:sport.interia.pl

A Zbigniew Boniek milczy...

A Zbigniew Boniek milczy...
reklama