reklama

Paulo Sousa znalazł sobie nową ''dziewczynę''

Paulo Sousa znalazł sobie nową ''dziewczynę''
reklama

Sędzia pokazał żółtą kartkę... klubowemu lekarzowi

W meczu tureckiej 1. ligi (drugi poziom rozgrywkowy) między Ankaragücü a Ankarą Keçiörengücü doszło do nietypowej sytuacji. Arbiter ukarał żółtym kartonikiem lekarza, który bez jego pozwolenia wbiegł na boisko, żeby udzielić cierpiącemu zawodnikowi pomocy...

Mateusz Borek przejechał się po Paulo Sousie

Mateusz Borek przejechał się po Paulo Sousie
Powiedzieć, że jestem zdziwiony czy też zły, to nic nie powiedzieć. Jestem po prostu zdegustowany, zniesmaczony, zmiażdżony decyzją Paulo Sousy. Nie przypominam sobie sytuacji w historii polskiego futbolu, żeby tak zachować się w stosunku przede wszystkim do piłkarzy, w drugiej kolejności do ludzi, którzy cię zatrudniają, w trzeciej do kibiców. Chłopie, ty się zastanów. Ty okłamałeś 40 milionów Polaków, ludzi, którzy przychodzili na stadion i wydawali ostatnie pieniądze, żeby kupić bilet na mecz reprezentacji Polski. Ty nas oszukałeś. Chłopie, niech cię Czarek Kulesza ciśnie w sądach, w FIFIE, UEFIE, niech wydębi od ciebie jak najwięcej kasy. Gdybyś miał trochę charakteru, to połowę tych pieniędzy byś oddał, żeby w Polsce wybudować boiska. Oddaj, jak masz trochę jaj. Ale nie oddasz, bo wy, Portugalczycy, jesteście kupcami. Dzisiaj zostaje spalona ziemia. Bo pan Sousa wyjeżdża do Rio de Janeiro, będzie siedział na plaży, opowiadał te kity we Flamengo i w gazetach i telewizji brazylijskiej. Te same, których my słuchaliśmy. Siwy bajerant.
Mateusz Borek za:Kanał Sportowy

Paulo Sousa jedną nogą we Flamengo!

Paulo Sousa jedną nogą we Flamengo!
Dziennikarz Nicolo Schira podał, że umowa między Paulo Sousą a Flamengo jest gotowa i brakuje na niej wyłącznie podpisu selekcjonera reprezentacji Polski. Portugalczyk podpisze z brazylijskim klubem 2-letni kontrakt z opcją przedłużenia o 12 miesięcy. Sprawa ma być ''klepnięta'' już od 20 grudnia, kiedy to Sousa miał się spotkać na owocne negocjacje z przedstawicielami Flamengo.
za:twitter.com/NicoSchira
reklama

Skład Brighton na mecz z Brentford

Skład Brighton na mecz z Brentford

Drugi gol Jorginho z rzutu karnego

Już w doliczonym czasie gry Jorginho po raz drugi podchodzi do rzutu karnego i po raz drugi pokonuje Emiliano Martineza. Aston Villa przegrywa z Chelsea 1-3!

Jutrzejsza okładka ''Przeglądu Sportowego''

Jutrzejsza okładka ''Przeglądu Sportowego''
reklama