reklama

Niesamowity rok Roberta Lewandowskiego

Bayern Monachium przygotował 40-minutowy film o niezwykłym 2021 roku w wykonaniu Roberta Lewandowskiego. Są w nim niepublikowane dotąd materiały, jak chociażby reakcja kapitana naszej kadry na kontuzję po meczu z Andorą. Co ważne, w filmie są polskie napisy, więc każdy kibic będzie mógł się z nim zapoznać!
źródło:youtube.com
reklama

10 najlepszych strzelców w 2021 roku

10 najlepszych strzelców w 2021 roku

OFICJALNIE: Jonathan Ikone przechodzi do Fiorentiny!

OFICJALNIE: Jonathan Ikone przechodzi do Fiorentiny!
Lille poinformowało o sprzedaży Jonathana Ikone do Fiorentiny. 23-letni napastnik trafi do klubu z Toskanii 3 stycznia 2022 roku, a więc w dniu otwarcia okienka transferowego we Włoszech, a Lille zarobi na jego sprzedaży 14 mln € plus 1 mln € zmiennych. Co więcej, francuski klub zagwarantował sobie 15% z kwoty przyszłej sprzedaży pomocnika.
za:losc.fr

Zawodnik Legii wspomina wtargnięcie kibiców do autokaru

Zawodnik Legii wspomina wtargnięcie kibiców do autokaru
Kiedy wracaliśmy z meczu wyjazdowego z Wisłą Płock do bazy treningowej, grupa 20, 30 kibiców nas zatrzymała. Zrozumieliśmy, że sytuacja nie jest fajna. Zaczęli wchodzić po kolei do autobusu. Tego nikt się nie spodziewał. Pierwszy, który wszedł zaczął głośno krzyczeć. Poczułem się jak zakładnik. Tuż za nim weszli chłopaki w maskach. Powoli chodzili po autobusie, a później zaczęli krzyczeć. W pewnym momencie wszyscy się zatrzymali. Pomyślałem, że będzie jakaś draka z tego. W trakcie tych zdarzeń uderzono dwóch kolegów.
Igor Charatin za:legia.net
reklama

Kamil Glik chciałby powrotu Adama Nawałki

Kamil Glik chciałby powrotu Adama Nawałki
Nowy selekcjoner? Myślę, że na dzisiaj Polak. Znając prezesa Kuleszę - jemu łatwiej współpracowałoby się z Polakiem. Oczywiście, tę decyzję podejmuje prezes. Adam Nawałka jest człowiekiem z dużą klasą. Do dziś dba o zawodników, po meczach za trenera Brzęczka czy Sousy pisał SMS-y. Nadal ma bardzo dużą więź z zawodnikami, których prowadził. Trener Nawałka - duża klasa. Na pewno przez szatnie byłby przyjęty dobrze, a nawet lepiej.
Kamil Glik za:Kanał Sportowy

Rywale Sousy w wyścigu o posadę we Flamengo

Rywale Sousy w wyścigu o posadę we Flamengo
Działacze Flamengo przylecieli dwa tygodnie temu do Portugalii, by przekonać Jesusa, który rozstał się z Benfiką dopiero w tym tygodniu. Kiedy brazylijski klub próbował go przekonać wcześniej, trener odrzucał oferty i mówił, że jest zaangażowany pracą w Benfice. Jesus poprosił Flamengo, by poczekano do meczu z Porto, ale klub nie mógł czekać, bo chciał zaplanować nowy sezon z nowym szkoleniowcem. Flamengo zaczęło szukać nowych trenerów. Sondowało możliwości zatrudnienia Paulo Sousy, ale także Paulo Fonseki i Carlosa Carvalho. Z tej trójki najlepsze wrażenie na dyrektorach Flamengo zrobił Sousa.
Cahe Mota, brazylijski dziennikarz Globo Esporte za:CANAL+ Sport

Tuchel jest niezadowolony ze słów Lukaku

Tuchel jest niezadowolony ze słów Lukaku
Bądźmy szczerzy, to mi się nie podoba, bo powoduje zamieszanie, którego nie potrzebujemy. Łatwo jest wyrwać zdania z kontekstu - oczywiście, one mi się nie podobają, to tworzy szum, który nam nie pomaga. Otwarcie porozmawiam z Romelu za zamkniętymi drzwiami. Jestem zaskoczony, bo nie dostrzegłem, żeby był nieszczęśliwy, wręcz przeciwnie. Możemy poświęcić czas, aby zrozumieć, co się dzieje z Lukaku. To nie odzwierciedla jego codziennego nastawienia. Jeśli jesteś tak wielkim graczem, jak Romelu, to dobrze wiesz, jaką wartość mają twoje słowa.
Thomas Tuchel za:chelsea-news.com
reklama