reklama

Kibice Arsenalu wściekli się na Rodriego

Rodri po golu na 2-1 w doliczonym czasie gry podbiegł świętować pod trybuną fanów ''Kanonierów'', a ci w bardzo jasny sposób okazali mu swoje niezadowolenie...
reklama

Noworoczne życzenia Leo Messiego

Noworoczne życzenia Leo Messiego
Mogę tylko podziękować za wszystko, co przeżyłem w 2021 roku. Tym bardziej, że wielu ludzi miało naprawdę zły czas z powodu gów**** wirusa, który nigdy się nie kończy. Mam nadzieję, że 2022 rok przyniesie dużo zdrowia, czego życzę wszystkim w tym nowym roku!
Lionel Messi za:instagram.com/leomess

Rodri daje City wygraną w doliczonym czasie gry

W 93. minucie Rodri dobrze odnajduje się w polu karnym i daje Manchesterowi City wygraną!

Riyad Mahrez doprowadza do remisu

Arbiter dyktuje rzut karny po faulu Xhaki na Bernardo Silvie, a Riyad Mahrez zamienia go na bramkę. 1-1!
reklama

Bukayo Saka wyprowadza Arsenal na prowadzenie

Ładna akcja zespołowa Arsenalu i Bukayo Saka pokonuje Edersona! 1-0!

Oczekiwania vs rzeczywistość

Oczekiwania vs rzeczywistość

Trudne relacje Nasriego z Mancinim

Trudne relacje Nasriego z Mancinim
W jednym z meczów Roberto Mancini cały czas miał do mnie pretensje. Powiedziałem mu, żeby przestał i jeśli nie jest ze mnie zadowolony, to niech po prostu zdejmie mnie z boiska. W przerwie byłem gotowy do zejścia. Ściągnąłem buty i powiedziałem Yayi Toure, że jeśli dalej będzie na mnie narzekał, to rzucę w niego butami, bo to brak szacunku. W końcu zwyzywałem Manciniego wszystkimi znanymi mi przekleństwami. Obraziłem nawet jego dzieci, które czasami z nami trenowały. Następnego dnia wyjechałem do Paryża. Dwa dni później siedziałem jednak na ławce rezerwowych w meczu z Manchesterem United. Prezydent klubu powiedział Manciniemu, że jeśli będę zdrowy, to wygramy ten mecz. Pogodził się ze mną i razem ze mną opłacił prywatny samolot, którym wróciłem z Paryża.
Samir Nasri za:football-italia.net
reklama