reklama

Jerzy Brzęczek bliski powrotu do trenowania!

Jerzy Brzęczek bliski powrotu do trenowania!
Jerzy Brzęczek pozostaje na trenerskim bezrobociu od momentu rozstania z reprezentacją Polski w styczniu 2021 roku. Według informacji ''WP Sportowych Faktów'' były selekcjoner naszej drużyny narodowej wraca do pracy i jest jednym z głównych faworytów objęcia... reprezentacji Kosowa. Trener jest już po rozmowach z kosowską federacją i czeka na ostateczną decyzję. 50-letni trener był niedawno przymierzany do Jagiellonii Białystok, jednak z powodu zaawansowanych rozmów z Kosowem zrezygnował z ubiegania się o posadę w klubie z PKO Ekstraklasy.
za:sportowefakty.wp.pl
reklama

Mohamed Salah chce zostać w Liverpoolu

Mohamed Salah chce zostać w Liverpoolu
Chcę zostać, ale to nie jest w moich rękach. Wszystko zależy od Liverpoolu. Klub wie, czego chcę. Nie żądam szalonych rzeczy. Chodzi o to, że kiedy się o coś prosi, a klub pokazuje, że może to dać, to znaczy, że docenia co się dla niego zrobiło. Jestem w Liverpoolu już piąty rok. Znam klub bardzo dobrze. Kocham kibiców, a oni kochają mnie. Zarząd wie, jaka jest sytuacja. Wszystko w jego rękach.
Mohamed Salah za:GQ

Przyśpiewka kibiców Brighton na cześć Jakuba Modera

''Tony Bloom pojechał do Europy zupełnie nową Skodą, przywiózł nam z powrotem magicznego człowieka Jakuba Jakuba Modera!'' - tak brzmi w wolnym tłumaczeniu przyśpiewka kibiców Brighton na cześć Jakuba Modera :D

Skład Sierra Leone na mecz z Algierią

Skład Sierra Leone na mecz z Algierią
reklama

Skład Algierii na mecz ze Sierra Leone

Skład Algierii na mecz ze Sierra Leone

Reakcja młodych kameruńskich kibiców na Riyada Mahreza

Przed meczem Algierii z Sierra Leone Riyad Mahrez wyszedł do lokalnych kibiców i rozpoczęło się prawdziwe szaleństwo!

Późne szczepienie uniemożliwi Szczęsnemu grę w Superpucharze Włoch

Późne szczepienie uniemożliwi Szczęsnemu grę w Superpucharze Włoch
Massimiliano Allegri poinformował na konferencji prasowej, że w meczu o Superpuchar Włoch z Interem Mediolan w bramce stanie Mattia Perin. Taka decyzja jest skutkiem braku aktualnego certyfikatu covidowego u Wojciecha Szczęsnego. Polak był ostatnim piłkarzem Juventusu, który przyjął dawkę przypominającą szczepień i do momentu rozpoczęcia meczu jego certyfikat covidowy nie zdąży zostać zaktualizowany. Według nowych przepisów sanitarnych we Włoszech tylko piłkarze zaszczepieni trzema dawkami szczepionki przeciwko COVID-19 mogą występować w oficjalnych rozgrywkach.
za:football-italia.net
reklama