reklama

Tymczasem u Adama Nawałki...

Tymczasem u Adama Nawałki...
reklama

Luuk De Jong w końcu się odpalił

Luuk De Jong w końcu się odpalił

Góralski czeka z transferem na decyzję Kairatu

Góralski czeka z transferem na decyzję Kairatu
Wiele zawdzięczam mojemu obecnemu klubowi. Pomógł mi w trudnym momencie, kiedy miesiącami leczyłem więzadła. Szczególną rolę odegrał prezydent Kairat Boranbajew. Takiego wsparcia od prezydenta klubu życzę każdemu sportowcowi. Dzwonił do mnie ze słowami wsparcia, zachęcał, bym nie spieszył się z powrotem na boisko, a uczynił to, kiedy będę w pełni sił. Zezwolił na rehabilitację w Polsce. Nie biorę pod uwagę związania się z kimkolwiek nie znając decyzji Kairatu lub podjęcia jej za plecami klubu lub jego szefa. Po tym, co dla mnie zrobili – to podpadałoby pod – przepraszam – frajerskie zachowanie. Czułbym, że oszukałem tych ludzi. Dlatego cierpliwie poczekam na to, co Kairat postanowi wobec mnie. Jest jeszcze czas.
Jacek Góralski za:Przegląd Sportowy

OFICJALNIE: Chris Wood piłkarzem Newcastle!

OFICJALNIE: Chris Wood piłkarzem Newcastle!
Newcastle sfinalizowało drugi zimowy transfer - nowym napastnikiem klubu został Chris Wood. 30-letni Nowozelandczyk trafił z Burnley do klubu z St James’ Park za 30 milionów euro i podpisał 2,5-letnią umowę. Transfer Wooda jest drugim największym zakupem w historii Newcastle. Więcej ''Sroki'' zapłaciły tylko w 2019 roku, kiedy to wykupiły Joelingtona z Hoffenheim za 44 miliony euro.
za:nufc.co.uk
reklama

Cristiano Ronaldo broni Rangnicka

Cristiano Ronaldo broni Rangnicka
Odkąd Rangnick jest w klubie, w niektórych elementach poprawiliśmy się. To wymaga czasu. Nie jest łatwo zmienić mentalność zawodników, to jak grają, zmienić kulturę czy system. Wierzę, że wykona dobrą robotę. Trzeba trzymać się razem. Od początku wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo. Przed nami nowy rok i musimy wierzyć, że wszystko jest możliwe. Stać nas na to, aby zmienić pewne rzeczy. Manchester United musi wygrywać ważne trofea. Nie chcę być w klubie i walczyć o piąte, szóste czy siódme miejsce. Jestem tutaj, aby wygrywać. Przed nami jeszcze długa droga, aby się poprawić. Jeśli zmienimy swoje myślenie, to możemy osiągnąć wielkie rzeczy.
Cristiano Ronaldo za:Sky Sports

OFICJALNIE: Yusuf Demir wraca do Rapidu Wiedeń

OFICJALNIE: Yusuf Demir wraca do Rapidu Wiedeń
FC Barcelona osiągnęła porozumienie z Rapidem Wiedeń w sprawie skrócenia wypożyczenia Yusufa Demira. 18-latek przyszedł do drużyny Blaugrany latem 2021 roku na zasadzie wypożyczenia za 500 tysięcy euro z obowiązkiem wykupu za 10 milionów euro po rozegraniu 10 spotkań. Piłkarz pierwotnie miał trenować z drużyną Barcelony B, jednak z powodu dobrego presezonu i plagi kontuzji został zarejestrowany do pierwszej drużyny. Ostatecznie Austriak rozegrał 290 minut w koszulce Dumy Katalonii, ale klub nie zdecydował się na jego wykupienie, więc piłkarz już teraz wraca do swojego macierzystego klubu.
za:fcbarcelona.com

Mendy zwiódł piłkarzy Barcy we własnym polu karnym niczym Zidane

Ferland Mendy pokazał we wczorajszym meczu, że jego pewność siebie jest na bardzo wysokim poziomie! Co za akcja! Co za skill!
reklama