Efektowny lob Mertensa po złym wybiciu Drągowskiego

Drągowski beznadziejnym wybiciem rozpoczyna akcję Napoli, którą efektownym lobem wykańcza Dries Mertens. 1-1!

Dusan Vlahović zapakował gola Napoli!

Dusan Vlahović jest nie do zatrzymania! Serbski napastnik daje Fiorentinie prowadzenie w pucharowym starciu z Napoli!

Ręka Araujo podczas ostatniego ''El Clasico''

Ronald Araujo zagrał 120 minut w meczu z Realem Madryt zaledwie 5 dni po operacji, w której lekarze wstawili mu dwie śruby zespalające złamane kości dłoni!

Aboubakar zawstydził pozostałe reprezentacje na PNA 2022

Dwie bramki w pierwszym meczu z Burkina Faso, kolejne dwie w spotkaniu z Etiopią i Aboubakar wyrasta na faworyta do tytułu króla strzelców!

Drugi gol Toko-Ekambiego w meczu z Etiopią

Karl Toko Ekambi nie chciał być gorszy od swojego kolegi z ataku i również ustrzelił dublet w meczu z Etiopią! Gospodarze prowadzą już 4-1!

Aboubakar szybko dorzuca kolejnego gola!

Drugi gol Aboubakara w ciągu trzech minut i Kamerun prowadzi z Etiopią już 3-1!

Vincent Aboubakar wyprowadza Kamerun na prowadzenie!

Pewny strzał Aboubakara głową i Kamerun wychodzi na prowadzenie na początku drugiej połowy! 2-1!